Aminokwasy do zadań specjalnych – ujędrnienie problematycznych partii ciała



Ujędrnienie problematycznych partii ciała, takich jak brzuch, ramiona czy wewnętrzna strona ud nie należy do najłatwiejszych. W pewnym momencie nawet zwiększona aktywność fizyczna i koncentracja na modelowaniu za pomocą ćwiczeń tych konkretnych obszarów okazują się niewystarczające. Problem dotyczy wielu kobiet, dlatego włoskie laboratorium farmaceutyczne wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom stworzył unikalny preparat do iniekcji z opatentowaną formułą HY6AA zawierającą 6 aminokwasów, który jest absolutną rewolucją w ujędrnianiu najtrudniejszych obszarów ciała. Jak działa Sunekos Body?

Eliminuj nie tylko skutki, ale i przyczynę problemu!

Wraz z wiekiem skóra wiotczeje i traci młodzieńczą jędrność oraz sprężystość. Dzieje się tak dlatego, że fibroblasty znajdujące się w skórze, odpowiedzialne za tworzenie kolagenu i elastyny, już od ok. 25 roku życia spowalniają swoją „produkcję”. Luźna skóra na brzuchu, rozstępy spowodowane zarówno wahaniami wagi jak przebytymi ciążami, wiotka skóra po wewnętrznej stronie ud czy tzw. „pelikany” czyli obwisła skóra ramion to zmory wielu kobiet, z którymi trudno wygrać domowymi sposobami.

Kosmetyki pielęgnacyjne, ćwiczenia, dieta czy masaże mogą pomóc w polepszeniu kondycji skóry, ale tylko pobudzenie skóry od wewnątrz jest w stanie wpłynąć na rzeczywistą poprawę jej gęstości i elastyczności. To fibroblasty, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny muszą zostać „reaktywowane” do działania, aby przywrócić skórze porządne „rusztowanie” i napięcie.

Jak pobudzić skórę do działania?

Sunekos Body to preparat do iniekcji, który działa na źródło problemu. Włoscy naukowcy zainspirowani spektakularnymi rezultatami zabiegów bioregenerujących na twarz z wykorzystaniem opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów HY6AA, stworzyli pierwszy tego typu preparat przeznaczony wyłącznie do iniekcji ciała – Sunekos Body, który po podaniu za pomocy iniekcji na odpowiednią głębokość skóry regeneruje macierz pozakomórkową ECM.

Jego skład to unikalna kompozycja niskiej gęstości kwasu hialuronowego i opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów HY6AA (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina), które pobudzają fibroblasty w skórze do produkcji nie tylko nowego kolagenu, ale też elastyny, które wpływają na zdrowe napięcie, gęstość i sprężystość skóry. Formuła Sunekos Body została opracowana tak, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty na konkretnych obszarach ciała: ramionach, udach i brzuchu.




Jak bardzo można ujędrnić skórę preparatem Sunekos Body?

– Preparat Sunekos Body, tak jak inne produkty z tej gamy, został naukowo przebadany przez włoskie laboratorium farmaceutyczne i efekty zniwelowania wiotkości zostały udowodnione podczas badań na grupie pacjentów. Po serii zabiegów na okolice kolan i ramion dokonano oceny wizualnej (mierzonej za pomocą skali fotograficznej) stopnia wiotkości skóry i oceniono, że na ramionach była ona mniejsza o 15%, a w okolicy ud i kolan aż o 23%. Kolejnym badanym parametrem była gęstość skóry w tych obszarach, która po 8 tygodniach od zabiegu wzrosła aż o 24%! – odpowiada dr Adele Sparavigna lekarz dermatolog, naukowiec, założycielka Instytutu Badań Klinicznych i Bioinżynierii DERMING w Mediolanie.

Komu polecany jest Sunekos Body?

Głównym wskazaniem do wykonania zabiegu są wiotkości skóry występujące w okolicach kolan, ramion, brzucha i wewnętrznej strony ud oraz obszary ciała dotknięte problemem rozstępów, zarówno tych świeżych jak i wieloletnich. Sunekos Body jest też polecany prewencyjnie jeśli planujemy pozbyć się nadmiernych kilogramów. Wtedy pozwala nam zminimalizować efekt pozostałej po odchudzaniu luźnej skóry, dzięki jej pobudzeniu jej do odbudowywania jędrności.

Sunekos Body
to innowacyjny sposób na pozbycie się wiotkości skóry i rozstępów z wykorzystaniem mocy sześciu aminokwasów. Zabieg od lipca dostępny w wybranych gabinetach medycyny estetycznej w Polsce!

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EAAD) został ustanowiony w 2008 r. przez Komisję Europejską i jest obchodzony corocznie w dniu 18 listopada w całej Europie.

W ramach EAAD i WAAD na całym świecie organizowane są wydarzenia kierowane do społeczeństwa oraz specjalistów medycznych, propagujących wiedzę na temat…
CZYTAJ

Żylaki to problem milionów Polaków. Jak skutecznie zapobiegać i leczyć?

Żylaki to powszechny problem zdrowotny dotykający niemal połowę dorosłej populacji w Polsce. Częstotliwość występowania niewydolności żylnej jest wyższa niż cukrzycy…
CZYTAJ

Jak holistyczne podejście do zdrowia poprawia nasze samopoczucie?


W życiu wielu kobiet pojawiają się momenty, gdy stres zaczyna odbijać się nie tylko na zdrowiu fizycznym, ale także na…
CZYTAJ

Relacja ze spotkania prasowego, 5 edycji kampanii #lubiesiebie, z udziałem znanych ambasadorek.

W warszawskiej restauracji PRIMITIVO Kuchnia i Wino odbyło się spotkanie prasowe dedykowane 5. edycji kampanii #lubiesiebie, której inicjatorem jest dr…
CZYTAJ

Na cukrzycę choruje cała rodzina. Jak wspierać bliską osobę z cukrzycą?

Cukrzyca, choć jest chorobą nieuleczalną, gdy jest wyrównana, daje szansę na aktywne życie. Jednak, by tak się stało, niezbędne wręcz…
CZYTAJ

Retinoidy i witaminy w beauty-planie 3 kluczowe potrzeby skóry

Schyłek roku to czas podsumowań i ustalania beauty-planów. Jesień jest królową zmian. To właśnie teraz najuważniej obserwujemy stan skóry i…
CZYTAJ

Rola mikrobiomu i diety w utrzymaniu zdrowych jelit

Mikroorganizmy zamieszkują zarówno środowisko zewnętrzne, jak i wnętrze ludzkiego organizmu. Ich zespoły tworzą mikrobioty, które zasiedlają różne obszary ciała, jak…
CZYTAJ

Movember – kobiety cichymi bohaterkami walki o zdrowie mężczyzn

W listopadzie na ulicach królują wąsy, a w mediach i rozmowach coraz częściej pada jedno hasło – Movember. To międzynarodowa…
CZYTAJ

Jakość powietrza w Polsce uzależniona jest nie tylko od działalności człowieka

Jakość powietrza w Europie znacznie się poprawiła w ciągu ostatnich dziesięcioleci, ale zanieczyszczone powietrze nadal stanowi największe zagrożenie dla zdrowia…
CZYTAJ

Jak wybierać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji stref intymnych?

Zdrowie intymne zaczyna się od odpowiedniej pielęgnacji i świadomego wyboru kosmetyków. Choć często skupiamy się na codziennym oczyszczaniu, pielęgnacja delikatnych…
CZYTAJ

5 listopada 39 lat temu przeprowadzono pierwszy udany przeszczep serca – wspomnienia prof. A. Bochenka

To było 39 lat temu, 5 listopada - Serce zostało wycięte, a w klatce piersiowej pojawiła się ogromna, pusta przestrzeń,…
CZYTAJ

Co to jest innowacyjna rehabilitacja neurologiczna i dlaczego jest tak ważna?

Rehabilitacja neurologiczna odgrywa kluczową rolę w procesie próby powrotu do zdrowia i maksymalnego przywrócenia utraconych funkcji u pacjentów ze schorzeniami…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EAAD) został ustanowiony w 2008 r. przez Komisję Europejską i jest obchodzony corocznie w dniu 18 listopada w całej Europie.

W ramach EAAD i WAAD na całym świecie organizowane są wydarzenia kierowane…
CZYTAJ

Żylaki to problem milionów Polaków. Jak skutecznie zapobiegać i leczyć?

Żylaki to powszechny problem zdrowotny dotykający niemal połowę dorosłej populacji w Polsce.…
CZYTAJ

Jak holistyczne podejście do zdrowia poprawia nasze samopoczucie?


W życiu wielu kobiet pojawiają się momenty, gdy stres zaczyna odbijać się…
CZYTAJ

Na cukrzycę choruje cała rodzina. Jak wspierać bliską osobę z cukrzycą?

Cukrzyca, choć jest chorobą nieuleczalną, gdy jest wyrównana, daje szansę na aktywne…
CZYTAJ

Movember – kobiety cichymi bohaterkami walki o zdrowie mężczyzn

W listopadzie na ulicach królują wąsy, a w mediach i rozmowach coraz…
CZYTAJ