Zabiegi wolumetryczne.



Z biegiem lat skóra staje się wiotka, zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej, która odpowiada za młody wygląd, przez to skóra staje się mniej elastyczna.

Jak temu zaradzić? Zdaniem Dr Andrzeja Ignaciuka idealną metodą, aby przywrócić młodzieńcze rysy i utraconą objętość są zabiegi wolumetryczne

Czym jest zabieg wolumetryczny?

Wolumetria jest to metoda wykorzystująca kwas hialuronowy. To dzięki niemu możemy dyskretnie wymodelować twarz, przywrócić jej młody i świeży wygląd, a także zniwelować zmarszczki i bruzdy, co w rezultacie daje efekt liftingujący.  Kwas hialuronowy to także doskonały wypełniacz, możemy za jego pomocą powiększyć lub wymodelować usta.

Dla kogo?

Dla Pań, które mają zaburzone proporcje twarzy i chcą ją wymodelować. Korekcja ust jest wskazana dla osób z małymi, wąskimi ustami. Można też przywrócić objętość dużym ustom, które ją utraciły. Zabieg wolumetryczny pomoże pozbyć się bruzd czy zmarszczek w okolicach ust, które są skutkiem starzenia skóry.

Rekonwalescencja…

Bez obaw! Zabieg wolumetryczny nie jest zabiegiem na tyle inwazyjnym, aby nie można było od razu wrócić do codziennych zajęć. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu, więc nie musimy obawiać się bólu. Jedyne nieprzyjemności z tym związane to ewentualna tkliwość lub zaczerwienienie modelowanej okolicy, niewielki obrzęk lub krwiaczki. To niewiele, gdyż  efekty są widoczne natychmiast!




Jak trwały jest efekt?

Powinien być widoczny ok. 12-18 miesięcy. Do liftingu wolumetrycznego wykorzystuje się kwas hialuronowy o zwiększonej gęstości. Dzięki temu efekty utrzymują się dłużej, w porównaniu ze standardowymi zabiegami tego typu.

modanaurode.pl Dr Andrzej Ignaciuk

Dr Andrzej Ignaciuk to twórca i pionier medycyny estetycznej w Polsce, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest jedym z najbardziej doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej oraz absolwentem polskiego i włoskiego uniwersytetu medycznego.

Specjalizuje się w korekcji defektów estetycznych twarzy przy użyciu toksyny botulinowej (Botox), wypełniaczy i kwasu polimlekowego oraz diagnostyce i terapii cellulitu.

Adres gabinetu: al. Przyjaciół 9/6, 00-565 Warszawa, T: 691 054 696| T: 693 553 521| www.drignaciuk.pl

Aktywność po posiłku – kardiologiczne argumenty za świątecznym spacerem

Wielkanocny czas, choć pełen radości i kulinarnych tradycji, może nieść także wyzwania zdrowotne. To właśnie w tym okresie kardiolodzy obserwują…
CZYTAJ

Choroba wieńcowa – jak ją rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza?

Choroby serca i układu krążenia od lat pozostają jednym z najpoważniejszych wyzwań zdrowotnych naszych czasów. Mimo postępu medycyny, wciąż zbyt…
CZYTAJ

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2. Dr inż. Hanna Orlikowska-Rzeźnik,…
CZYTAJ

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i zmiana codziennych nawyków mogą skutecznie zmniejszyć uciążliwe objawy.…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów, które pozwalają ocenić stan zdrowia. Prawidłowe tętno ma…
CZYTAJ

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z badania „Jak chorują Polacy” zrealizowanego na zlecenie Nationale-Nederlanden.…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do refleksji nad tym, jak w codziennym życiu –…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Choć przesunięcie wskazówek zegara o jedną godzinę może…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można przeprowadzić diagnostykę narządów wewnętrznych i wykryć różne schorzenia,…
CZYTAJ

Kiedy miesiączka boli za bardzo. Endometrioza bez tabu

Bolesne miesiączki, zmęczenie, dyskomfort? Dla wielu kobiet w Polsce to nie tylko “taka uroda”, a objawy endometriozy. Szczęśliwie, świadomość tej…
CZYTAJ

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 
Rusza kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca jedynego w Polsce obiektu przyrodniczego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Instytut…
CZYTAJ

Dieta ketogenna: zapomniana broń w walce z padaczką

Dieta ketogenna łączona jest głównie z redukcją masy ciała i sposobem na szybkie spalanie tłuszczu. Jej historia ma znacznie głębsze,…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Aktywność po posiłku – kardiologiczne argumenty za świątecznym spacerem

Wielkanocny czas, choć pełen radości i kulinarnych tradycji, może nieść także wyzwania…
CZYTAJ

Choroba wieńcowa – jak ją rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza?

Choroby serca i układu krążenia od lat pozostają jednym z najpoważniejszych wyzwań…
CZYTAJ

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce…
CZYTAJ

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów,…
CZYTAJ