Przedłużanie i zagęszczanie rzęs



1. Czym jest Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie rzęs jest luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych. Zabieg polega na przyklejaniu pojedynczej (lub wiecej w zależności od metody) rzęsy jedwabnej do rzęsy naturalnej.

Rzęsy są idealnie odseparowane, nie są posklejane i nie mają grudek. Założone rzęsy są bardzo lekkie i nie powodują żadnego uczucia dyskomfortu.

2. Czas wykonania zabiegu

Zabieg trwa 1,5 godziny. Czas może się nieznacznie zmienić w zależności od ilości rzęs jaka jest niezbędna do pełnego wypełnienia, oraz w zależności od wybranej metody.

3. Wskazania przed zabiegiem

– Przed zabiegiem nie należy pić kawy, przyjmować substancji pobudzających (napoje energetyzujące, tabletki odchudzające). Istnieje możliwość drgania powiek, co przedłuży czas wykonywania zabiegu lub go uniemożliwi.

– Nie wolno używać zalotki do rzęs

– Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny je zdjąć przed zabiegiem.

– Unikać kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, protein oraz kwasów. Glikole są rozpuszczalnikami kleju obecnymi w większości mleczek, toników i płynów do demakijażu.



4. Pielęgnacja po zabiegu

– Zmywamy oczy nie używając klasycznych wacików bawełnianych – pozostawiają na rzęsach włókna oraz mogą spowodować wyrwanie rzęsy.

– Zbyt częste ekspozycje na ciepło mogą osłabić wiązanie (solarium , sauna)

– Pierwsze 24 godziny po zabiegu nie wolno moczyć rzęs – najlepiej wziąć prysznic przed umówioną wizytą dobę po zabiegu nie należy korzystać z sauny oraz basenów i zabiegów kosmetycznych oraz eksponować rzęs na ciepło i parę wodną – jest to czas niezbędny do całkowitego wyschnięcia kleju.

xena salon urody przedluzanie rzes

5. Uzupełnianie rzęs

Cykl życia naturalnej rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni, następnie rzęsy naturalne wypadają pojedynczo wraz z przyklejoną rzęsą. Specjalistka nie dzieli ceny aplikacji na średnie oraz duże zagęszczenie – zawsze zakładane jest maksymalną ilość rzęs, co powoduje niesamowity efekt. po upływie około 3-4 tygodni można przystąpić do uzupełniania rzęs. Po tym czasie jednak jest już widoczne przerzedzenie i większość klientów jest tak zachwyconych efektem, że chce utrzymać je dłużej i w związku z tym zalecamy termin co 2-3 tygodnie.

Mniej marnowania, więcej radości. 
Problem świątecznego marnotrawstwa żywności w Polsce

Marnotrawstwo żywności w okresie Świąt jest szczególnie istotnym problemem. Grudzień to czas wzmożonych zakupów, przygotowywania potraw w dużych ilościach i…
CZYTAJ

Magia świątecznych smaków – tradycja w nowoczesnym wydaniu

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen rodzinnego ciepła i okres kultywowania wielu tradycji. Wspólne gotowanie i delektowanie się świątecznymi…
CZYTAJ

Dlaczego zimą mamy większą ochotę na mięso? I co z tym zrobić?

Gdy nadchodzą zimniejsze dni, wiele osób zauważa u siebie zmianę apetytu: surowe warzywa czy nabiał chętnie zamieniamy na ciepłe posiłki…
CZYTAJ

Jak rozciągnąć świąteczny budżet? Odkryj inspiracje na niedrogie prezenty pod choinkę za mniej niż 50 zł!

Czas świąt należy do najtrudniejszych finansowo okresów w roku, co potwierdza 47% polskich uczestników badania. Od kupowania prezentów i przygotowywania…
CZYTAJ

Skuteczna terapia zaburzeń lipidowych. Czym jest program lekowy i kto może z niego skorzystać?

Zaburzenia lipidowe, znane również jako dyslipidemia, to problem, który dotyka coraz większą liczbę osób. Szacuje się, że w Polsce dotyczy…
CZYTAJ

Świadoma suplementacja sportowców – jakość, czystość, odpowiedzialność

Wybór suplementów diety, szczególnie w środowisku sportowym, odgrywa fundamentalną rolę. Sportowcy, podlegający regularnym kontrolom antydopingowym, muszą ufać, że produkty, które…
CZYTAJ

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EAAD) został ustanowiony w 2008 r. przez Komisję Europejską i jest obchodzony corocznie w dniu 18 listopada w całej Europie.

W ramach EAAD i WAAD na całym świecie organizowane są wydarzenia kierowane do społeczeństwa oraz specjalistów medycznych, propagujących wiedzę na temat…
CZYTAJ

Żylaki to problem milionów Polaków. Jak skutecznie zapobiegać i leczyć?

Żylaki to powszechny problem zdrowotny dotykający niemal połowę dorosłej populacji w Polsce. Częstotliwość występowania niewydolności żylnej jest wyższa niż cukrzycy…
CZYTAJ

Jak holistyczne podejście do zdrowia poprawia nasze samopoczucie?


W życiu wielu kobiet pojawiają się momenty, gdy stres zaczyna odbijać się nie tylko na zdrowiu fizycznym, ale także na…
CZYTAJ

Relacja ze spotkania prasowego, 5 edycji kampanii #lubiesiebie, z udziałem znanych ambasadorek.

W warszawskiej restauracji PRIMITIVO Kuchnia i Wino odbyło się spotkanie prasowe dedykowane 5. edycji kampanii #lubiesiebie, której inicjatorem jest dr…
CZYTAJ

Na cukrzycę choruje cała rodzina. Jak wspierać bliską osobę z cukrzycą?

Cukrzyca, choć jest chorobą nieuleczalną, gdy jest wyrównana, daje szansę na aktywne życie. Jednak, by tak się stało, niezbędne wręcz…
CZYTAJ

Retinoidy i witaminy w beauty-planie 3 kluczowe potrzeby skóry

Schyłek roku to czas podsumowań i ustalania beauty-planów. Jesień jest królową zmian. To właśnie teraz najuważniej obserwujemy stan skóry i…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Dlaczego zimą mamy większą ochotę na mięso? I co z tym zrobić?

Gdy nadchodzą zimniejsze dni, wiele osób zauważa u siebie zmianę apetytu: surowe…
CZYTAJ

Skuteczna terapia zaburzeń lipidowych. Czym jest program lekowy i kto może z niego skorzystać?

Zaburzenia lipidowe, znane również jako dyslipidemia, to problem, który dotyka coraz większą…
CZYTAJ

Świadoma suplementacja sportowców – jakość, czystość, odpowiedzialność

Wybór suplementów diety, szczególnie w środowisku sportowym, odgrywa fundamentalną rolę. Sportowcy, podlegający…
CZYTAJ

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EAAD) został ustanowiony w 2008 r. przez Komisję Europejską i jest obchodzony corocznie w dniu 18 listopada w całej Europie.

W ramach EAAD i WAAD na całym świecie organizowane są wydarzenia kierowane…
CZYTAJ

Żylaki to problem milionów Polaków. Jak skutecznie zapobiegać i leczyć?

Żylaki to powszechny problem zdrowotny dotykający niemal połowę dorosłej populacji w Polsce.…
CZYTAJ