Jesienna profilaktyka z laboratoriami DIAGNOSTYKA



Czy wiesz, że jesienią w naszym organizmie zachodzi wiele zmian? Mniejsza ilość promieni słonecznych sprawia, że w naszym mózgu wydziela się melatonina, która powoduje np. większą senność. Częściej odczuwamy smutek i przygnębienie. Powracają choroby skórne, zwiększa się częstotliwość alergii i sezonowych infekcji. Dodatkowo stres związany ze zmianą porządku dziennego – szkoła, więcej obowiązków, sezon pourlopowy w pracy…

Warto zadbać o profilaktykę, która pomoże nam dowiedzieć się w jaki sposób odzyskać równowagę, potwierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku lub znajdzie przyczynę złego samopoczucia czy obniżonego nastroju – być może to nie reakcja na nadchodzącą jesień, a brak witamin. Oczywiście nie zapominaj również o aktywności fizycznej, zdrowej diecie i prawidłowej suplementacji.

Odpowiedni styl życia to fundament dobrego samopoczucia. Zadbaj o siebie holistycznie, zmieniaj nawyki na zdrowsze i ciesz się dobrym zdrowiem przez cały rok. A jeśli nie wiesz w jaki sposób zacząć – podpowiadamy! Pierwszy krok do zdrowia to prawidłowa profilaktyka. Poznaj potrzeby swojego organizmu z pomocą odpowiednich badań. Ich wyniki wskażą ci drogę, którą podążać, by uzyskać zdrowie na najwyższym poziomie.




Tej jesieni Laboratoria DIAGNOSTYKA przygotowały akcję profilaktyczną NIE ZWALNIAJ TEMPA NA JESIEŃ czyli 3 pakiety badań, za pomocą których zostanie rzetelnie skontrolowana praca Twojego organizmu. To idealna okazja, by zadbać o jesienną profilaktykę.

• PAKIET 1: morfologia, lipidogram, glukoza, kreatynina, ALT, TSH, CRP
• PAKIET 2: morfologia, transferyna, lipidogram, flukoza, HbA1c, kreatynina, kwas moczowy, ALT, GGTP, TSH, fT4, CRP, Wit D, magnez
• PAKIET 3: morfologia, transferyna, witamina B12, lipidogram, Apo B, Lp (a), glukoza, HbA1c, kreatynina, kwas moczowy, ALT, GGTP, Albumina, INR, TSH, ft4, CRP, Wit D, Ferrytyna, Wapń, Magnez

Jeśli nie wiesz, który z tych pakietów byłby dla ciebie odpowiedni to odwiedź stronę https://diag.pl/pacjent/ i sprawdź wszystkie szczegółowe informacje na ich temat. Profilaktyczne badania laboratoryjne pozwolą na ustalenie przyczyn obniżonego nastroju, słabszej odporności czy powracających problemów skórnych. Przebadaj się i zadbaj o swoje zdrowie. NIE ZWALNIAJ TEMPA NA JESIEŃ!

Wybierz odpowiedni pakiet i zbadaj się na jesień!

Więcej szczegółów na: diag.pl/pacjent/

Fotouczulenia i reakcje fototoksyczne. Jak poradzić sobie z alergią na słońce?

Ekspozycja na światło słoneczne, choć niezbędna dla naszego zdrowia, w nadmiarze może prowadzić do niepożądanych reakcji skórnych, jak fotouczulenia i…
CZYTAJ

Ginekologia estetyczna – nie ma się czego wstydzić!

Poprawa wyglądu oraz funkcjonowania kobiecych okolic intymnych to główne cele zabiegów z obszaru ginekologii estetycznej. Szczególnie efektywnie działają w tym…
CZYTAJ

Polacy entuzjastami mody z drugiej ręki? Wraz z nadejściem nowego sezonu, Vinted sprawdza zwyczaje zakupowe nowej garderoby

Niemal połowa Polaków postrzega modę jako istotną formę auto ekspresji. Czesi i Słowacy mniej skupiają się na swoim wyglądzie. Ponad…
CZYTAJ

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o sercu – mimo niewielkiego rozmiaru, pracuje nieustannie przez całe nasze życie, pełniąc kluczową rolę w funkcjonowaniu organizmu


Ostatnia niedziela września na całym świecie obchodzona jest jako Światowy Dzień Serca – inicjatywa, której celem jest zwiększenie świadomości na…
CZYTAJ

Diagnoza: krótkowzroczność. Jak dbać o wzrok dziecka i spowolnić postęp wady?

Krótkowzroczność, jest coraz powszechniejszą wadą wzroku u dzieci i młodzieży. Jedną z jej najczęstszych przyczyn jest nadmierne wydłużenie osiowe gałki…
CZYTAJ

Trwa wyzwanie Healthy Cities. Każdy uczestnik to jedno posadzone drzewo

Trwa wyzwanie Healthy Cities, w ramach którego mieszkańcy 66 miast na prawach powiatu i pracownicy firm codziennie przemierzają minimum 6…
CZYTAJ

Jak dopasować aktywność fizyczną do swojego stylu życia i dlaczego to takie ważne? O poważnych konsekwencjach braku ruchu alarmują naukowcy

Prowadzimy siedzący tryb życia, sporo czasu spędzamy przed monitorami, a wyjście do sklepu czasami bywa jedyną aktywnością fizyczną w ciągu…
CZYTAJ

Wszechstronność i jesienne odmłodzenie Czego jeszcze nie wiesz o retinolu?

Retinol jest ulubieńcem świata beauty i absolutnym królem wszechstronności. Odmładza, regeneruje, normalizuje i … „naprawia” to, co w danym momencie…
CZYTAJ

Kwasy i moc natury Co warto wiedzieć o pielęgnacji skóry z trądzikiem różowatym?

Filarem efektywności w przypadku trądziku różowatego jest kompleksowe połączenie zastosowania leków, diety i właściwej pielęgnacji. Jesień to czas, kiedy skóra…
CZYTAJ

Zastosowanie sztucznej inteligencji w medycynie. Jakie są korzyści dla pacjentów i lekarzy?

Rozwój sztucznej inteligencji w medycynie, w tym w kardiologii, staje się coraz bardziej widoczny. Jakie możliwości oferuje AI w porównaniu…
CZYTAJ

Nie ma pięknego uśmiechu bez zdrowych dziąseł! Dowiedz się, jak dbać o dziąsła i czego unikać, aby im nie szkodzić.

Piękny i zdrowy uśmiech najczęściej kojarzy się z białymi, równymi zębami. Myśląc o pielęgnacji jamy ustnej, również pierwsze skojarzenie koncentruje…
CZYTAJ

Anti-aging w tandemie Duety składników dla jesiennego odmłodzenia

Anti-aging to jeden z priorytetów jesieni. Nasza skóra wciąż odczuwa konsekwencje letnich szaleństw, a już na horyzoncie pojawiają się Święta…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Fotouczulenia i reakcje fototoksyczne. Jak poradzić sobie z alergią na słońce?

Ekspozycja na światło słoneczne, choć niezbędna dla naszego zdrowia, w nadmiarze może…
CZYTAJ

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o sercu – mimo niewielkiego rozmiaru, pracuje nieustannie przez całe nasze życie, pełniąc kluczową rolę w funkcjonowaniu organizmu


Ostatnia niedziela września na całym świecie obchodzona jest jako Światowy Dzień Serca…
CZYTAJ

Jak dopasować aktywność fizyczną do swojego stylu życia i dlaczego to takie ważne? O poważnych konsekwencjach braku ruchu alarmują naukowcy

Prowadzimy siedzący tryb życia, sporo czasu spędzamy przed monitorami, a wyjście do…
CZYTAJ

Zastosowanie sztucznej inteligencji w medycynie. Jakie są korzyści dla pacjentów i lekarzy?

Rozwój sztucznej inteligencji w medycynie, w tym w kardiologii, staje się coraz…
CZYTAJ

Migrena wymaga leczenia – Europejski Dzień Migreny

Chociaż z migreną zmaga się już ponad 8 milionów osób w Polsce,…
CZYTAJ