Dobra wiadomość dla osób mających kłopot z zasypianiem



Dobra wiadomość dla osób mających kłopot z zasypianiem czy wybudzaniem się w nocy: ulgę przyniesie im OYONO® NOC suplement diety – innowacyjny produkt wspomagający zdrowy, regenerujący sen.

Nic tak nie obniża komfortu życia jak niewyspanie. Za krótki, rwany, płytki sen odbiera energię do działania i osłabia sprawność psychiczną i fizyczną. Po dłuższym czasie może też rzutować na zdrowie – obniżać odporność, wywoływać zaburzenia hormonalne, podnosić ciśnienie, poza tym wpływa na wzrost masy ciała. Jak pokazują badania, kłopoty ze snem ma już ponad połowa z nas, w większości kobiety. I aż 69 proc. respondentów stosuje produkty wspomagające sen przynajmniej raz w tygodniu.
*

Co na zdrowy, regenerujący sen

Eksperci są zgodni: żeby szybciej zasypiać i budzić się wypoczętym, trzeba zadbać o naturalny cykl snu. Pomaga w tym specjalna kombinacja składników OYONO® NOC, takich jak: melatonina, wyciąg z kozłka lekarskiego, witamina B6, ekstrakt z męczennicy cielistej, głogu i melisy lekarskiej. Ważnym elementem skuteczności produktu jest też jego innowacyjna formuła, polegająca na trójfazowym działaniu.

Trzy fazy

Innowacyjność OYONO® NOC polega na precyzji uwalniania się składników z tabletek. Odbywa się to w trzech fazach.

Pierwsza faza – natychmiastowa – działa szybko już po 10 minutach. Dzięki wykorzystaniu melatoniny, wyciągu z kozłka lekarskiego (waleriany) i witaminy B6.

Druga faza – przedłużonego uwalniania – trwa nawet przez 8 godzin. Polega na długiej, kontrolowanej aktywacji melatoniny i ekstraktu z męczennicy cielistej

Trzecia faza – ciągła. Podczas jej trwania uwalniane są takie składniki preparatu jak ekstrakt z głogu i melisa lekarska, które wspierają spokojny sen.




Zdrowy, regenerujący sen dzięki OYONO® NOC

Jak pokazały badania, stosowanie trójfazowego OYONO® NOC nie tylko ułatwia zasypianie, ale czyni to w sposób znaczący. Według testu użytkowników czas zapadania w sen skraca się z 40 do 30 minut po tygodniu stosowania preparatu i z 40 do 20 minut po dwóch tygodniach jego przyjmowania.

OYONO® NOC sprzyja też przespaniu całej nocy – po tygodniu stosowania pozwala wydłużyć średnią długość snu z 6 do 7 godzin. Większość respondentów przyjmujących preparat ocenia swój sen jako „dobry” i „bardzo dobry”. Zauważa rzadsze wybudzanie się i mniej problemów z ponownym zaśnięciem. Co ważne, stosowanie OYONO® NOC nie daje efektu przyzwyczajenia. **

Produkt jest odpowiedni dla wegan, nie zawiera laktozy i jest bezglutenowy. www.jakzasnac.pl

*Sleep Patient Journey | Exevia GmbH | Report Consumers Poland | 5th July 2021, n= 793; raport dostępny na życzenie.
**In-Home-Use Test | Exevia GmbH | Report Consumers Germany | Listopad 2020, n = 301 Użytkownicy w wieku od 50 do 75 lat, którzy mają problemy z zasypianiem / przespaniem nocy i w ciągu ostatnich 4 tygodni przyjmowali leki nasenne / uspokajające (bez przepisu lekarza). Raport dostępny na życzenie.

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i zmiana codziennych nawyków mogą skutecznie zmniejszyć uciążliwe objawy.…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów, które pozwalają ocenić stan zdrowia. Prawidłowe tętno ma…
CZYTAJ

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z badania „Jak chorują Polacy” zrealizowanego na zlecenie Nationale-Nederlanden.…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do refleksji nad tym, jak w codziennym życiu –…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Choć przesunięcie wskazówek zegara o jedną godzinę może…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można przeprowadzić diagnostykę narządów wewnętrznych i wykryć różne schorzenia,…
CZYTAJ

Kiedy miesiączka boli za bardzo. Endometrioza bez tabu

Bolesne miesiączki, zmęczenie, dyskomfort? Dla wielu kobiet w Polsce to nie tylko “taka uroda”, a objawy endometriozy. Szczęśliwie, świadomość tej…
CZYTAJ

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 
Rusza kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca jedynego w Polsce obiektu przyrodniczego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Instytut…
CZYTAJ

Dieta ketogenna: zapomniana broń w walce z padaczką

Dieta ketogenna łączona jest głównie z redukcją masy ciała i sposobem na szybkie spalanie tłuszczu. Jej historia ma znacznie głębsze,…
CZYTAJ

Masaże relaksacyjne świecą – skorzystaj z oferty Kliniki Urody Beleza w Gdyni

Zapewniają odprężenie, pozwalają rozluźnić mięśnie i świetnie oddziałują na stres, mowa oczywiście o relaksacyjnych masażach. Jednym z zyskujących w ostatnim…
CZYTAJ

Lipoproteina (a) – cichy zabójca serca. Dlaczego warto wykonać to badanie?

24 marca obchodzimy Dzień Wiedzy o Lipoproteinie (a), który ma na celu zwiększenie świadomości na temat jej roli w układzie…
CZYTAJ

Diagnoza ADHD – jak wpływa na codzienność i rozwój zawodowy?

ADHD jest jednym z najczęstszych neurorozwojowych zaburzeń, które wciąż budzi pytania, zwłaszcza w kontekście dorosłości i funkcjonowania zawodowego. – Nadal…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów,…
CZYTAJ

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni.…
CZYTAJ