Jesienna bioregeneracja skóry w najlepszym wydaniu



To, w jaki sposób traktujemy swój organizm, ma ogromny wpływ na to, w jakim stanie ten będzie za kilka lat. Dokładnie tak samo jest ze skórą. Holistyczne podejście do pielęgnacji pomoże zachować młodość na długie lata. Pielęgnacja musi być kompleksowa, a to oznacza dbanie o siebie nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. Specjalistą w tym temacie jest Sunekos! Co na jego temat mówią lekarze, specjaliści?

Naturalne odmłodzenie

– Komu polecam terapię Sunekos? Przede wszystkim tym Pacjentom, którym zależy na widocznym, ale ciągle naturalnym efekcie. Preparaty gwarantują nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz redukcję wiotkości skóry i wygładzenie drobnych zmarszczek. Zabiegi sprawdzają się nie tylko do rewitalizacji skóry twarzy, ale również okolic dekoltu, szyi, ramion, a nawet ud, kolan i dłoni. Preparat występuje w dwóch wariantach: Sunekos® 200 oraz 1200, dzięki czemu można idealnie dobrać go do potrzeb Pacjenta – mówi dr n. med.
Hanna Walkowiak-Wronka.

Rewitalizacja delikatnej okolicy oka

– Terapia Sunekos cieszy się wśród Pacjentów coraz większą popularnością. Sunekos® 200 doskonale sprawdza się nawet w tak delikatnych miejscach, jakim bez wątpienia jest okolica oka. Co więcej – preparat bardzo często stosowany jest w celu likwidacji wiotkości powiek oraz problematycznych zasinień. Sekret działania tkwi w opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-alanina, L-walina, L-leucyna) w połączeniu z kwasem hialuronowym, dzięki któremu syntetyzowany jest nie tylko kolagen, ale i elastyna. W wyniku tak wielokierunkowego działania możemy uzyskać nie tylko efekt liftingu, ale i nawilżenia oraz rozjaśnienia skóry – lek. Natalia Mirchuk.




Aminokwasy? Tak, poproszę!

– Sunekos to preparat nowej generacji, jakiego jeszcze nie było. Oprócz kwasu hialuronowego w składzie znajdziemy sekwencję 6 aminokwasów, które pobudzają komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Sunekos® 1200 doskonale sprawdza się u Pacjentów, który zauważyli u siebie utratę jędrności, gęstości i nawilżenia skóry. Po zabiegu skóra jest „wypełniona” i wygładzona, a efekt z tygodnia na tydzień stopniowo narasta. Swoim Pacjentom dodatkowo polecam suplementację aminodrinkami Nutrakos, które przedłużają działanie przeprowadzonych zabiegów, uzupełniają niedobory aminokwasów w organizmie oraz wzmacniają nie tylko skórę, ale również włosy i paznokcie – dr Ewa Żabińska.

Aktywność po posiłku – kardiologiczne argumenty za świątecznym spacerem

Wielkanocny czas, choć pełen radości i kulinarnych tradycji, może nieść także wyzwania zdrowotne. To właśnie w tym okresie kardiolodzy obserwują…
CZYTAJ

Choroba wieńcowa – jak ją rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza?

Choroby serca i układu krążenia od lat pozostają jednym z najpoważniejszych wyzwań zdrowotnych naszych czasów. Mimo postępu medycyny, wciąż zbyt…
CZYTAJ

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2. Dr inż. Hanna Orlikowska-Rzeźnik,…
CZYTAJ

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i zmiana codziennych nawyków mogą skutecznie zmniejszyć uciążliwe objawy.…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów, które pozwalają ocenić stan zdrowia. Prawidłowe tętno ma…
CZYTAJ

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z badania „Jak chorują Polacy” zrealizowanego na zlecenie Nationale-Nederlanden.…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do refleksji nad tym, jak w codziennym życiu –…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Choć przesunięcie wskazówek zegara o jedną godzinę może…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można przeprowadzić diagnostykę narządów wewnętrznych i wykryć różne schorzenia,…
CZYTAJ

Kiedy miesiączka boli za bardzo. Endometrioza bez tabu

Bolesne miesiączki, zmęczenie, dyskomfort? Dla wielu kobiet w Polsce to nie tylko “taka uroda”, a objawy endometriozy. Szczęśliwie, świadomość tej…
CZYTAJ

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 
Rusza kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca jedynego w Polsce obiektu przyrodniczego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Instytut…
CZYTAJ

Dieta ketogenna: zapomniana broń w walce z padaczką

Dieta ketogenna łączona jest głównie z redukcją masy ciała i sposobem na szybkie spalanie tłuszczu. Jej historia ma znacznie głębsze,…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Aktywność po posiłku – kardiologiczne argumenty za świątecznym spacerem

Wielkanocny czas, choć pełen radości i kulinarnych tradycji, może nieść także wyzwania…
CZYTAJ

Choroba wieńcowa – jak ją rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza?

Choroby serca i układu krążenia od lat pozostają jednym z najpoważniejszych wyzwań…
CZYTAJ

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce…
CZYTAJ

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów,…
CZYTAJ