Jędrna, zliftingowana skóra bez nadmiaru tkanki tłuszczowej na lato – zdążysz nawet w ostatniej chwili



Wyjątkowa sytuacja epidemii szerzącej się już na całym świecie zmieniła nasze życie i nasze plany. Teraz przede wszystkim skupiamy się na naszym zdrowiu i bezpieczeństwie, dlatego też zabiegi czy wizyty w gabinetach medycyny estetycznej zostały w większości odwołane. To czas aby skupić się na sobie, swojej rodzinie i zdrowym trybie życia oraz przejść w tryb „slow”. Ale wszyscy wierzymy, że zagrożenie wkrótce minie i latem będziemy mogli już wspólnie korzystać z pięknych słonecznych dni. Jeśli martwisz się, swoją wiotką skórą czy nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz tym, że nie zdążyszsię ich pozbyć za pomocą zabiegów – nie ma takiej potrzeby. Wystarczy jedna wizyta w gabinecie bez specjalnego przygotowania ani konieczności rekonwalescencji aby się ich pozbyć. Z pomocą przyjdzie zabieg Endolift.

Jakie problemy rozwiązuje zabieg Endolift?

Zabieg Endolift wykonywany laserem diodowym LASEmaR 1500 zapewnia zagęszczenie i napięcie struktury skóry oraz ujędrnienie poprzez stymulację fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Ponadto podczas zabiegu dochodzi do bezpiecznego niszczenia nadmiaru nagromadzonej tkanki tłuszczowej w obszarach: chomików, podbródka, czy też ramion, brzucha i ud.

Synergia działania urządzenia pozwala w minimalnie inwazyjny sposób uzyskać efekt zarówno napięcia, liftingu skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, jak i wygładzenia zmarszczek. Spektrum działania urządzenia jest niezwykle szerokie i pozwala również pozbyć się zmian pigmentacyjnych, blizn potrądzikowych czy rozstępów. To co należy podkreślić w tej technice to możliwość jej zastosowania nawet w najbardziej delikatnych i przez to problematycznych do regeneracji okolicach: oczu, szyi, dekoltu.






Jakie są jego największe zalety?

Zabieg jest procedurą jednorazową, co oznacza, że nie musimy go powtarzać w przeciwieństwie do zabiegów, które trzeba wykonać w całej serii. Nie musimy również czekać na pierwsze efekty, gdyż są one natychmiastowe dzięki retrakcji włókien kolagenowych. Również nadmiar komórek tłuszczowych jest redukowany natychmiast w czasie zabiegu i jest to proces nieodwracalny, gdyż zniszczone komórki tłuszczowe nie „odrodzą się” z upływem czasu.

Oczywiście na te ostateczne rezultaty musimy poczekać dłużej gdyż pojawią się one po 3-6 miesiącach, podczas których głębokie warstwy skóry stymulowane podczas zabiegu Endolift wytwarzają nowy kolagen a co za tym idzie zagęszczają i ujędrniają wiotką skórę. Zabieg jest też praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia czy innego specjalnego przygotowania. Nieinwazyjna procedura sprawia, że nie wymaga on rekonwalescencji i właściwie tuż po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych czynności.

Na czym polega zabieg?

Procedura Endolift
z wykorzystaniem lasera diodowego LASEmaR 1500 opracowany przez firmę Eufoton to innowacyjna technika laserowa zapewniająca najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo w obszarze zabiegów Anti Aging. Do jego wykonania stosowane są najnowszej generacji mikro-optyczne włókna fibrynowe.

Te nieco grubsze od włosa ludzkiego włókna aplikowane są podskórnie i jest to praktycznie niewyczuwalne dla pacjenta i nie pozostawia śladu na skórze. Laser emituje energię o odpowiedniej długości fali, która pochłaniana jest zarówno przez wodę, jak i tkankę tłuszczową. Dzięki takiemu wielokierunkowemu działaniu Endolift redukuje wiotkość skóry oraz nadmiar tkanki tłuszczowej jednocześnie.

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EAAD) został ustanowiony w 2008 r. przez Komisję Europejską i jest obchodzony corocznie w dniu 18 listopada w całej Europie.

W ramach EAAD i WAAD na całym świecie organizowane są wydarzenia kierowane do społeczeństwa oraz specjalistów medycznych, propagujących wiedzę na temat…
CZYTAJ

Żylaki to problem milionów Polaków. Jak skutecznie zapobiegać i leczyć?

Żylaki to powszechny problem zdrowotny dotykający niemal połowę dorosłej populacji w Polsce. Częstotliwość występowania niewydolności żylnej jest wyższa niż cukrzycy…
CZYTAJ

Jak holistyczne podejście do zdrowia poprawia nasze samopoczucie?


W życiu wielu kobiet pojawiają się momenty, gdy stres zaczyna odbijać się nie tylko na zdrowiu fizycznym, ale także na…
CZYTAJ

Relacja ze spotkania prasowego, 5 edycji kampanii #lubiesiebie, z udziałem znanych ambasadorek.

W warszawskiej restauracji PRIMITIVO Kuchnia i Wino odbyło się spotkanie prasowe dedykowane 5. edycji kampanii #lubiesiebie, której inicjatorem jest dr…
CZYTAJ

Na cukrzycę choruje cała rodzina. Jak wspierać bliską osobę z cukrzycą?

Cukrzyca, choć jest chorobą nieuleczalną, gdy jest wyrównana, daje szansę na aktywne życie. Jednak, by tak się stało, niezbędne wręcz…
CZYTAJ

Retinoidy i witaminy w beauty-planie 3 kluczowe potrzeby skóry

Schyłek roku to czas podsumowań i ustalania beauty-planów. Jesień jest królową zmian. To właśnie teraz najuważniej obserwujemy stan skóry i…
CZYTAJ

Rola mikrobiomu i diety w utrzymaniu zdrowych jelit

Mikroorganizmy zamieszkują zarówno środowisko zewnętrzne, jak i wnętrze ludzkiego organizmu. Ich zespoły tworzą mikrobioty, które zasiedlają różne obszary ciała, jak…
CZYTAJ

Movember – kobiety cichymi bohaterkami walki o zdrowie mężczyzn

W listopadzie na ulicach królują wąsy, a w mediach i rozmowach coraz częściej pada jedno hasło – Movember. To międzynarodowa…
CZYTAJ

Jakość powietrza w Polsce uzależniona jest nie tylko od działalności człowieka

Jakość powietrza w Europie znacznie się poprawiła w ciągu ostatnich dziesięcioleci, ale zanieczyszczone powietrze nadal stanowi największe zagrożenie dla zdrowia…
CZYTAJ

Jak wybierać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji stref intymnych?

Zdrowie intymne zaczyna się od odpowiedniej pielęgnacji i świadomego wyboru kosmetyków. Choć często skupiamy się na codziennym oczyszczaniu, pielęgnacja delikatnych…
CZYTAJ

5 listopada 39 lat temu przeprowadzono pierwszy udany przeszczep serca – wspomnienia prof. A. Bochenka

To było 39 lat temu, 5 listopada - Serce zostało wycięte, a w klatce piersiowej pojawiła się ogromna, pusta przestrzeń,…
CZYTAJ

Co to jest innowacyjna rehabilitacja neurologiczna i dlaczego jest tak ważna?

Rehabilitacja neurologiczna odgrywa kluczową rolę w procesie próby powrotu do zdrowia i maksymalnego przywrócenia utraconych funkcji u pacjentów ze schorzeniami…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EAAD) został ustanowiony w 2008 r. przez Komisję Europejską i jest obchodzony corocznie w dniu 18 listopada w całej Europie.

W ramach EAAD i WAAD na całym świecie organizowane są wydarzenia kierowane…
CZYTAJ

Żylaki to problem milionów Polaków. Jak skutecznie zapobiegać i leczyć?

Żylaki to powszechny problem zdrowotny dotykający niemal połowę dorosłej populacji w Polsce.…
CZYTAJ

Jak holistyczne podejście do zdrowia poprawia nasze samopoczucie?


W życiu wielu kobiet pojawiają się momenty, gdy stres zaczyna odbijać się…
CZYTAJ

Na cukrzycę choruje cała rodzina. Jak wspierać bliską osobę z cukrzycą?

Cukrzyca, choć jest chorobą nieuleczalną, gdy jest wyrównana, daje szansę na aktywne…
CZYTAJ

Movember – kobiety cichymi bohaterkami walki o zdrowie mężczyzn

W listopadzie na ulicach królują wąsy, a w mediach i rozmowach coraz…
CZYTAJ