Szczuplejsze i jędrne ciało już po jednym zabiegu – zdążysz przed wakacjami



Szczuplejsze i jędrne ciało już po jednym zabiegu – zdążysz przed wakacjami. Upragniony słoneczny sezon wiosenno-letni coraz bliżej. I choć przez wszystkie pory roku dbamy i pielęgnujemy twarz, szyję, dekolt, czy też ręce, które pokazujemy każdego dnia to nasze ciało będziemy eksponowali właśnie teraz, począwszy od Majówki. Być może udało Ci się zrzucić kilka kilogramów, ale teraz sens z powiek spędza Ci pozostała wiotka skóra i ostatnia, choć niewielka, ale najtrudniejsza do zgubienia warstwa tkanki tłuszczowej?

Na wagę złota mogą okazać się szybkie, bo jednorazowe, a jednocześnie bardzo skuteczne i bezpieczne terapie. Taką przełomową i obecnie najnowszą procedurą laserową jest zabieg Endolift, który daje błyskawiczne efekty bez konieczności przeprowadzania całej serii i działa dwutorowo: raz na zawsze redukuje tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrnia ciało.

Przygotowania do sezonu bikini rozpoczęłaś już dawno temu i choć widzisz efekty to do pełni zadowolenia trochę ci brakuje? Zrzucenie pierwszych nadprogramowych kilogramów to pierwszy krok do sukcesu, jednak prawdziwe trudności pojawiają się podczas „ostatnich szlifów” w drodze do wymarzonej sylwetki.

Ujędrnienie wiotkiej skóry, pozostałej po odchudzaniu i pozbycie się ostatniej, choć już niewielkiej ilości nadprogramowej tkanki tłuszczowej przysparzają najwięcej trudności. Często bez wsparcia medycyny estetycznej nie są możliwe do osiągnięcia w domowym zaciszu. Aby niemal za chwilę w stroju kąpielowym poczuć się jak w drugiej skórze, warto skorzystać z zabiegu Endolift laserem LASEmaR 1500.

Jędrna skóra nawet w najtrudniejszych obszarach

Na utratę jędrności skóry wpływa wiele czynników, jednym z nich jest wiek. Już od 25 roku życia nasza skóra spowalnia produkcję kolagenu i zaczynamy zauważać jego niedobory objawiające się wiotczeniem i utratą napięcia skóry. Wraz z wiekiem pojawiają się tzw. pelikany czyli wiotka skóra ramion czy też opadająca skóra nad kolanami.

Obwisła skóra w okolicy brzucha pojawia się też w wyniku intensywnego odchudzania oraz po okresie ciąży, kiedy skóra po rozciągnięciu nie jest w stanie odzyskać pierwotnej sprężystości. Większość zabiegów, ujędrniających wszystkie problematyczne obszary ciała wymaga wykonania ich w serii, co wymaga zaplanowania odpowiedniej ilości czasu z wyprzedzeniem. Zupełnie inaczej jest w przypadku Endoliftu, który nie dość, że daje natychmiastowe rezultaty, to , to jeszcze pomaga uporać się z obwisłą skórą praktycznie we wszystkich obszarach ciała.

Oprócz wspomnianych wyżej obszarów, Endolift świetnie radzi sobie również z unoszeniem pośladków i ujędrnianiem ud. W czym tkwi sekret jego działania? Zabieg obkurcza włókna kolagenowe, symuluje tkanki do produkcji nowego kolagenu a także poprawia funkcje metaboliczne w macierzy pozakomórkowej, prowadząc do liftingu i regeneracji skóry.




Pozbądź się tkanki tłuszczowej na zawsze

Wspomniane wcześniej dwutorowe działanie zabiegu polega na jednoczesnym ujędrnianiu ciała oraz gdy to konieczne usuwaniu z niego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wprowadzane do powierzchownych warstw tkanki podskórnej cieniutkie jak włos mikro-optyczne włókna fibrynowe transmitują energię, która nie tylko pobudza komórki do produkcji nowego kolagenu w wyniku doskonałej absorbcji wody, ale również oddziałuje na tłuszczowe niszcząc je, a następnie usuwając z organizmu.

Co istotne, komórek tłuszczowych pozbywamy się bezpowrotnie. Już jeden zabieg pozwala zwalczyć to, co w czasie odchudzania sprawia największą trudność – nieaktywną metabolicznie tkankę tłuszczową i przez to – odporną na dietę i fitness pozostałą do zrzucenia.

Dlaczego Endolift sprawdzi się jako zabieg last minute?

Zabieg nie wymaga znieczulenia ani specjalnego przygotowania przez pacjenta, nie wymaga również okresu rekonwalescencji. Pierwsze efekty ujędrnienia, dzięki natychmiastowej retrakcji włókien kolagenowych, widoczne są od razu, natomiast ostateczne zarówno ujędrnienia jak i wyszczuplenia – po 3-6 miesiącach, podczas których następuje synteza kolagenu w głębszych warstwach skóry oraz pozbycie się zniszczonej tkanki tłuszczowej przez organizm. Co ważne uzyskane efekty są długoterminowe, dlatego prowadząc zdrowy tryb życia będziemy mogli się nimi cieszyć bardzo długo.

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EAAD) został ustanowiony w 2008 r. przez Komisję Europejską i jest obchodzony corocznie w dniu 18 listopada w całej Europie.

W ramach EAAD i WAAD na całym świecie organizowane są wydarzenia kierowane do społeczeństwa oraz specjalistów medycznych, propagujących wiedzę na temat…
CZYTAJ

Żylaki to problem milionów Polaków. Jak skutecznie zapobiegać i leczyć?

Żylaki to powszechny problem zdrowotny dotykający niemal połowę dorosłej populacji w Polsce. Częstotliwość występowania niewydolności żylnej jest wyższa niż cukrzycy…
CZYTAJ

Jak holistyczne podejście do zdrowia poprawia nasze samopoczucie?


W życiu wielu kobiet pojawiają się momenty, gdy stres zaczyna odbijać się nie tylko na zdrowiu fizycznym, ale także na…
CZYTAJ

Relacja ze spotkania prasowego, 5 edycji kampanii #lubiesiebie, z udziałem znanych ambasadorek.

W warszawskiej restauracji PRIMITIVO Kuchnia i Wino odbyło się spotkanie prasowe dedykowane 5. edycji kampanii #lubiesiebie, której inicjatorem jest dr…
CZYTAJ

Na cukrzycę choruje cała rodzina. Jak wspierać bliską osobę z cukrzycą?

Cukrzyca, choć jest chorobą nieuleczalną, gdy jest wyrównana, daje szansę na aktywne życie. Jednak, by tak się stało, niezbędne wręcz…
CZYTAJ

Retinoidy i witaminy w beauty-planie 3 kluczowe potrzeby skóry

Schyłek roku to czas podsumowań i ustalania beauty-planów. Jesień jest królową zmian. To właśnie teraz najuważniej obserwujemy stan skóry i…
CZYTAJ

Rola mikrobiomu i diety w utrzymaniu zdrowych jelit

Mikroorganizmy zamieszkują zarówno środowisko zewnętrzne, jak i wnętrze ludzkiego organizmu. Ich zespoły tworzą mikrobioty, które zasiedlają różne obszary ciała, jak…
CZYTAJ

Movember – kobiety cichymi bohaterkami walki o zdrowie mężczyzn

W listopadzie na ulicach królują wąsy, a w mediach i rozmowach coraz częściej pada jedno hasło – Movember. To międzynarodowa…
CZYTAJ

Jakość powietrza w Polsce uzależniona jest nie tylko od działalności człowieka

Jakość powietrza w Europie znacznie się poprawiła w ciągu ostatnich dziesięcioleci, ale zanieczyszczone powietrze nadal stanowi największe zagrożenie dla zdrowia…
CZYTAJ

Jak wybierać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji stref intymnych?

Zdrowie intymne zaczyna się od odpowiedniej pielęgnacji i świadomego wyboru kosmetyków. Choć często skupiamy się na codziennym oczyszczaniu, pielęgnacja delikatnych…
CZYTAJ

5 listopada 39 lat temu przeprowadzono pierwszy udany przeszczep serca – wspomnienia prof. A. Bochenka

To było 39 lat temu, 5 listopada - Serce zostało wycięte, a w klatce piersiowej pojawiła się ogromna, pusta przestrzeń,…
CZYTAJ

Co to jest innowacyjna rehabilitacja neurologiczna i dlaczego jest tak ważna?

Rehabilitacja neurologiczna odgrywa kluczową rolę w procesie próby powrotu do zdrowia i maksymalnego przywrócenia utraconych funkcji u pacjentów ze schorzeniami…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach (EAAD) został ustanowiony w 2008 r. przez Komisję Europejską i jest obchodzony corocznie w dniu 18 listopada w całej Europie.

W ramach EAAD i WAAD na całym świecie organizowane są wydarzenia kierowane…
CZYTAJ

Żylaki to problem milionów Polaków. Jak skutecznie zapobiegać i leczyć?

Żylaki to powszechny problem zdrowotny dotykający niemal połowę dorosłej populacji w Polsce.…
CZYTAJ

Jak holistyczne podejście do zdrowia poprawia nasze samopoczucie?


W życiu wielu kobiet pojawiają się momenty, gdy stres zaczyna odbijać się…
CZYTAJ

Na cukrzycę choruje cała rodzina. Jak wspierać bliską osobę z cukrzycą?

Cukrzyca, choć jest chorobą nieuleczalną, gdy jest wyrównana, daje szansę na aktywne…
CZYTAJ

Movember – kobiety cichymi bohaterkami walki o zdrowie mężczyzn

W listopadzie na ulicach królują wąsy, a w mediach i rozmowach coraz…
CZYTAJ