Skuteczna redukcja zmarszczek i biostymulacja skóry? Odkryj nowe wypełnienie – Cytosial!



Wraz z upływem czasu, nasza skóra wiotczeje i traci elastyczność, a twarz wygląda na zmęczoną, pozbawioną witalności. Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Pewnego dnia zmarszczki, których wcześniej nie zauważaliśmy, zaczynają nam przeszkadzać. Na szczęście na ratunek przychodzi medycyna estetyczna.

Odpowiednio dobrane zabiegi, nie tylko rozprawią się z problemem bruzd, ale również sprawią, że skóra będzie wyglądała na wypoczętą i świeżą. Najczęściej stosowane są produkty na bazie kwasu hialuronowego. Jest on szczególnie polecany, ponieważ poza redukcją zmarszczek posiada również właściwości regenerujące i wolumetryczne.

Dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem zmarszczek, utratą objętości i jędrności, odwodnioną skórą, polecam zabieg z wypełniaczem Cytosial – podpowiada dr Krzysztof Kaczyński z Kaczyńscy Clinic.

Cytosial otwiera nowy rozdział w historii wypełniaczy opartych na bazie kwasu hialuronowego. Jest on usieciowiony w tzw. technologii VELVET, która sprawia, że struktura produktu jest uporządkowana a przez to bardzo zbliżona do naturalnej struktury macierzy pozakomórkowej – tłumaczy dr Kaczyński.

Technologia VELVET sprawia, że struktura depozytów jest homogeniczna, bardziej odporna na degradację a podczas rozkładu enzymatycznego, proces ten przebiega bardziej równomiernie. W efekcie kształt wypełnienia nie ulega zmianie a efekt estetyczny jest bardziej naturalny i utrzymuje się długo – dodaje.

Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w zmarszczki lub leczoną okolicę odpowiednio dobranego do potrzeb pacjenta preparatu za pomocą strzykawki z bardzo cieniutką igłą. Podaje się go w niewielkich ilościach, a substancje w nim zawarte wiążą wodę, zwiększając jednocześnie objętość i wygładzając zmarszczki. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ pacjent zostaje znieczulony miejscowo za pomocą kremu znieczulającego.




W czym Cytosial wyróżnia się na tle innych wypełniaczy?

Po pierwsze nie zawiera domieszek substancji mogących powodować reakcje alergiczne, protein, endotoksyn i metali ciężkich. Ponadto dzięki technologii sieciowania VELVET struktura kwasu jest bardziej odporna na działanie enzymów hydrolitycznych i w konsekwencji wypełnienie utrzymuje się dłużej – opowiada dr Krzysztof Kaczyński.

Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem wypełniacza Cytosial nie tylko zlikwidujemy i wypełnimy zmarszczki, ale również nadamy naszej skórze objętości i poprawimy jej nawilżenie. Nastąpi też biostymulacja i napięcie skóry, a efekt estetyczny będzie bardziej naturalny i utrzyma się dłużej w porównaniu do innych wypełniaczy.

5 powodów, by sięgać po owoce jagodowe. Dietetyczka Grupy LUX MED: „To nie tylko smak lata”

Truskawki, maliny, borówki czy jeżyny kojarzą nam się z letnim słońcem i słodkim smakiem dzieciństwa. Jednak owoce jagodowe to coś…
CZYTAJ

Higienistka stomatologiczna ostrzega: pomijanie wieczornego mycia zębów z aparatem ortodontycznym to poważny błąd!

Decyzja o podjęciu leczenia ortodontycznego to ważny krok w kierunku osiągnięcia wymarzonego, zdrowego uśmiechu. Jednak wraz z założeniem aparatu pojawiają…
CZYTAJ

Brak snu jak 0,5 promila alkoholu. Ekspertki o bezsenności

Bezsenność i zaburzenia snu to problem, z którym zmaga się nawet co trzeci dorosły Polak. Choć często bagatelizujemy brak snu,…
CZYTAJ

Upały a choroby układu krążenia – jak dbać o serce w gorące dni?

Wysokie temperatury, choć dla wielu kojarzą się z letnim wypoczynkiem, mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia - zwłaszcza dla osób…
CZYTAJ

E-papierosy pod lupą dentysty: co dzieje się w jamie ustnej po vapowaniu?

Używanie e-papierosów zdobyło w ostatnich latach ogromną popularność, jako alternatywa dla tradycyjnego palenia tytoniu. Choć początkowo uważano je za mniej…
CZYTAJ

Dieta onkologiczna: fakty i mity

Jak pokazują badania aż 65% pacjentów onkologicznych traci na wadze jeszcze przed pierwszą wizytą u specjalisty, a w trakcie leczenia…
CZYTAJ

Światowy Dzień Mikrobiomu 2025: jesteśmy coraz bardziej zainteresowani mikrobiotą, ale nasza świadomość jest wciąż niewystarczająca

Z okazji Światowego Dnia Mikrobiomu warto przyjrzeć się rosnącemu zainteresowaniu społeczeństwa mikrobiotą i jej wpływem na zdrowie. Dane z trzeciej…
CZYTAJ

Dlaczego nazywamy jelita drugim mózgiem? „To właśnie tam powstaje do 95% serotoniny!”

Czy Twój brzuch wie więcej niż myślisz? Coraz częściej mówi się o jelitach nie tylko jako o centrum trawienia, ale…
CZYTAJ

Co warto wiedzieć o SPF? ABC wiedzy na temat letniej fotoprotekcji

Jakie są wakacyjne potrzeby skóry? Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, nawilżenie i regeneracja to podstawa osiągnięcia efektu pięknej i zdrowej cery latem.…
CZYTAJ

ZADBAJ O OBJĘTOŚĆ Z KOSMETYKAMI STAPIZ

Szukasz produktów, które pomogą Ci utrzymać dużą objętość włosów na dłuższy czas bez efektu obciążenia? Sprawdź te kosmetyki STAPIZ. Dzięki…
CZYTAJ

Mokate Cappuccino ZERO to doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się smakiem kawy, dbając przy tym o zdrowie

Mokate Cappuccino ZERO to doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się smakiem kawy, dbając przy tym o zdrowie. Bez…
CZYTAJ

Kiedy ból zębów sprawia, że odmawiasz sobie letnich przyjemności..

Lato od razu przywodzi na myśl wakacje, lody i chłodne napoje. Niestety, nie każdy może cieszyć się swobodnie tymi przyjemnościami.…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

5 powodów, by sięgać po owoce jagodowe. Dietetyczka Grupy LUX MED: „To nie tylko smak lata”

Truskawki, maliny, borówki czy jeżyny kojarzą nam się z letnim słońcem i…
CZYTAJ

Brak snu jak 0,5 promila alkoholu. Ekspertki o bezsenności

Bezsenność i zaburzenia snu to problem, z którym zmaga się nawet co…
CZYTAJ

Upały a choroby układu krążenia – jak dbać o serce w gorące dni?

Wysokie temperatury, choć dla wielu kojarzą się z letnim wypoczynkiem, mogą stanowić…
CZYTAJ

Dieta onkologiczna: fakty i mity

Jak pokazują badania aż 65% pacjentów onkologicznych traci na wadze jeszcze przed…
CZYTAJ

Światowy Dzień Mikrobiomu 2025: jesteśmy coraz bardziej zainteresowani mikrobiotą, ale nasza świadomość jest wciąż niewystarczająca

Z okazji Światowego Dnia Mikrobiomu warto przyjrzeć się rosnącemu zainteresowaniu społeczeństwa mikrobiotą…
CZYTAJ