Skuteczna redukcja zmarszczek i biostymulacja skóry? Odkryj nowe wypełnienie – Cytosial!



Wraz z upływem czasu, nasza skóra wiotczeje i traci elastyczność, a twarz wygląda na zmęczoną, pozbawioną witalności. Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Pewnego dnia zmarszczki, których wcześniej nie zauważaliśmy, zaczynają nam przeszkadzać. Na szczęście na ratunek przychodzi medycyna estetyczna.

Odpowiednio dobrane zabiegi, nie tylko rozprawią się z problemem bruzd, ale również sprawią, że skóra będzie wyglądała na wypoczętą i świeżą. Najczęściej stosowane są produkty na bazie kwasu hialuronowego. Jest on szczególnie polecany, ponieważ poza redukcją zmarszczek posiada również właściwości regenerujące i wolumetryczne.

Dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem zmarszczek, utratą objętości i jędrności, odwodnioną skórą, polecam zabieg z wypełniaczem Cytosial – podpowiada dr Krzysztof Kaczyński z Kaczyńscy Clinic.

Cytosial otwiera nowy rozdział w historii wypełniaczy opartych na bazie kwasu hialuronowego. Jest on usieciowiony w tzw. technologii VELVET, która sprawia, że struktura produktu jest uporządkowana a przez to bardzo zbliżona do naturalnej struktury macierzy pozakomórkowej – tłumaczy dr Kaczyński.

Technologia VELVET sprawia, że struktura depozytów jest homogeniczna, bardziej odporna na degradację a podczas rozkładu enzymatycznego, proces ten przebiega bardziej równomiernie. W efekcie kształt wypełnienia nie ulega zmianie a efekt estetyczny jest bardziej naturalny i utrzymuje się długo – dodaje.

Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w zmarszczki lub leczoną okolicę odpowiednio dobranego do potrzeb pacjenta preparatu za pomocą strzykawki z bardzo cieniutką igłą. Podaje się go w niewielkich ilościach, a substancje w nim zawarte wiążą wodę, zwiększając jednocześnie objętość i wygładzając zmarszczki. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ pacjent zostaje znieczulony miejscowo za pomocą kremu znieczulającego.




W czym Cytosial wyróżnia się na tle innych wypełniaczy?

Po pierwsze nie zawiera domieszek substancji mogących powodować reakcje alergiczne, protein, endotoksyn i metali ciężkich. Ponadto dzięki technologii sieciowania VELVET struktura kwasu jest bardziej odporna na działanie enzymów hydrolitycznych i w konsekwencji wypełnienie utrzymuje się dłużej – opowiada dr Krzysztof Kaczyński.

Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem wypełniacza Cytosial nie tylko zlikwidujemy i wypełnimy zmarszczki, ale również nadamy naszej skórze objętości i poprawimy jej nawilżenie. Nastąpi też biostymulacja i napięcie skóry, a efekt estetyczny będzie bardziej naturalny i utrzyma się dłużej w porównaniu do innych wypełniaczy.

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do refleksji nad tym, jak w codziennym życiu –…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Choć przesunięcie wskazówek zegara o jedną godzinę może…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można przeprowadzić diagnostykę narządów wewnętrznych i wykryć różne schorzenia,…
CZYTAJ

Kiedy miesiączka boli za bardzo. Endometrioza bez tabu

Bolesne miesiączki, zmęczenie, dyskomfort? Dla wielu kobiet w Polsce to nie tylko “taka uroda”, a objawy endometriozy. Szczęśliwie, świadomość tej…
CZYTAJ

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 
Rusza kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca jedynego w Polsce obiektu przyrodniczego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Instytut…
CZYTAJ

Dieta ketogenna: zapomniana broń w walce z padaczką

Dieta ketogenna łączona jest głównie z redukcją masy ciała i sposobem na szybkie spalanie tłuszczu. Jej historia ma znacznie głębsze,…
CZYTAJ

Masaże relaksacyjne świecą – skorzystaj z oferty Kliniki Urody Beleza w Gdyni

Zapewniają odprężenie, pozwalają rozluźnić mięśnie i świetnie oddziałują na stres, mowa oczywiście o relaksacyjnych masażach. Jednym z zyskujących w ostatnim…
CZYTAJ

Lipoproteina (a) – cichy zabójca serca. Dlaczego warto wykonać to badanie?

24 marca obchodzimy Dzień Wiedzy o Lipoproteinie (a), który ma na celu zwiększenie świadomości na temat jej roli w układzie…
CZYTAJ

Diagnoza ADHD – jak wpływa na codzienność i rozwój zawodowy?

ADHD jest jednym z najczęstszych neurorozwojowych zaburzeń, które wciąż budzi pytania, zwłaszcza w kontekście dorosłości i funkcjonowania zawodowego. – Nadal…
CZYTAJ

Sałatka z truskawkami i ośmiornicą z sosem balsamicznym – gotowane macki ośmiornicy od PESCA NORD

Gotowana ośmiornica to klasyka kuchni śródziemnomorskiej i prawdziwa skarbnica składników odżywczych niezbędnych dla naszego zdrowia. Choć ośmiornica uchodzi za danie…
CZYTAJ

Gdzie leczyć raka endometrium? Jak wybrać najlepszą placówkę i lekarza?

Nie każda pacjentka wie, że powinna być pod opieką ginekologa onkologa przez kilka lat od diagnostyki po zakończeniu leczenia. Dlatego…
CZYTAJ

Wiosenny detoks – hit czy mit?

Wiosną wielu pacjentów szuka porady dietetycznej, często pytając o detoks. – To rzeczywiście popularny temat o tej porze roku –…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni.…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można…
CZYTAJ

Lipoproteina (a) – cichy zabójca serca. Dlaczego warto wykonać to badanie?

24 marca obchodzimy Dzień Wiedzy o Lipoproteinie (a), który ma na celu…
CZYTAJ

Diagnoza ADHD – jak wpływa na codzienność i rozwój zawodowy?

ADHD jest jednym z najczęstszych neurorozwojowych zaburzeń, które wciąż budzi pytania, zwłaszcza…
CZYTAJ