LadyCare – rewelacyjne odkrycie na objawy menopauzy



LadyCare – rewelacyjne odkrycie na objawy menopauzy

W XIX wieku uważano, że menopauza jest chorobą kobiecą, która wymaga ingerencji chirurga i jest końcową fazą życia. Obecnie dwie trzecie mieszkanek Europy dożywa swoich 80 urodzin, a klimakterium traktowane jest jako kolejny etap życia, który dotyka każdej kobiety w okolicach 50-tki. Z medycznego punktu widzenia, to czas między końcowym stadium wieku rozrodczego, a etapem starzenia się. Ten okres życia kobiet związany jest z trwałym przerwaniem pracy jajników. Nadejście menopauzy wiąże się z szeregiem objawów, które skutecznie mogą wyłączyć kobietę z normalnego funkcjonowania.

Jak sobie z tym radzić?

Przemysł farmaceutyczny coraz częściej oferuje kobietom wchodzącym w fazę przekwitania, terapię estrogenową, zwaną Hormonalną Terapią Zastępczą (HTZ). Choć metoda ta jest dość skuteczna w kontrolowaniu objawów naczyniowo-ruchowych oraz objawów ze strony układu moczowo-płciowego, to jednak zwiększa ryzyko zapadalności m.in. na chorobę zakrzepowo-zatorową oraz nowotwory. Z tych powodów nie wszystkie Panie chcą  przyjmować hormony. To właśnie dla nich tworzone są naturalne, alternatywne metody leczenia.



Bezpieczną alternatywą dla HTZ jest LadyCare. LadyCare to niewiarygodne odkrycie. To małe, nieinwazyjne, dyskretne urządzenie medyczne klasy I, które nie wywołuje skutków ubocznych. Zostało przebadane w Chiron Clinic in Harley Street, London, pod nadzorem Dr Nyjon Eccles BSc MBBS PhD MRCP, wyprodukowane i opatentowane w Wielkiej Brytanii. Od niedawna dostępne jest w Polsce.

 

Badania przeprowadzone na grupie 500 kobiet w okresie menopauzy, dowiodły, że LadyCare redukuje aż 24 objawy przekwitania, między innymi:

– uderzenia gorąca

– bóle stawów

– brak koncentracji

– kołatanie serca

– wzdęcia

– wahania nastroju

– nietrzymanie moczu

– lęk i drażliwość

– suchość pochwy

– przyrost masy ciała

– utrata libido

– osłabienie pamięci

– bolesne stosunki

– napięcie mięśni

– zmęczenie i bezsenność.

LadyCare jest urządzeniem medycznym przeznaczonym do noszenia na bieliźnie, składa się z dwóch części. Większa część w kształcie gruszki noszona jest wewnątrz bielizny – przylega bezpośrednio do miednicy, około 10 cm poniżej pępka. Druga część mniejsza, okrągła mocowana jest na zewnątrz bielizny. LadyCare działa w sposób całkowicie naturalny, równoważy pobudzające i hamujące działanie układu nerwowego. Dzieje się tak poprzez oddziaływanie na przywspółczulny (parasympatyczny) układ nerwowy, którego zwoje leżą w pobliżu najbardziej unerwionych narządów lub w nich samych. Swoją moc działania zachowuje przez 10 lat.

Już ponad 300 000 kobiet na świecie cieszy się nową jakością życia, dzięki jego stosowaniu. W Wlk. Brytanii LadyCare polecane jest przez lekarzy i pielęgniarki. Opis produktu i sposobu noszenia

Terapia manualna w schorzeniach ortopedycznych – skuteczna metoda leczenia bólu i poprawy funkcji ruchowych. Dla kogo jest wskazana?

Obecnie, gdy wiele osób boryka się z problemami układu ruchu, a ortopedzi coraz częściej spotykają się z przypadkami przewlekłego bólu…
CZYTAJ

Niedostrzegany problem – polskie dzieci tyją najszybciej w Europie

Plaga otyłości wśród dzieci to nie tylko kwestia społeczna, czy estetyczna, ale przede wszystkim zdrowotna: - Obecnie do specjalistów trafiają…
CZYTAJ

Z Miłości do Włoch!

Warszawa, 20 stycznia 2025 r. – W wyjątkowej przestrzeni budynku Senator przy ulicy Bielańskiej w Warszawie odbył się spektakularny pokaz…
CZYTAJ

Zmysłoterapia – zapachy dobrego nastroju. Jak oddziaływają na nas zapachy?

Zapachy otaczają nas na każdym kroku – w domu, pracy, czy podczas spacerów. Czasami są niemal niezauważalne, innym razem wywołują…
CZYTAJ

Masaże relaksacyjne w Klinice Urody Beleza – dlaczego warto?

Szybkie tempo życia i ciągły stres sprawiają, że coraz więcej osób szuka rozwiązań, które pozwolą im nieco odpocząć i rozluźnić…
CZYTAJ

Klasyczne metody diagnostyczne

Zanim przyjrzymy się nowoczesnym metodom, dobrze jest zrozumieć klasyczne podejścia, które wciąż są stosowane w diagnostyce. Badania laboratoryjne Podstawowym krokiem…
CZYTAJ

Migrena i depresja – co łączy te dwie choroby?

Migrena i depresja to choroby, które często chodzą ze sobą w parze. Chociaż mogą wydawać się zupełnie niepowiązane, łączy je…
CZYTAJ

Przychodnia WOŚP i ZnanyLekarz wraz z Grupą LUX MED po raz kolejny przyjmie pacjentów podczas Finału WOŚP. Bezpłatne badania i profilaktyka na błoniach PGE Narodowego w weekend 25-26 stycznia 2025 r.

Przychodnia WOŚP i ZnanyLekarz wraz z Grupą LUX MED po raz kolejny przyjmie pacjentów podczas Finału WOŚP. Bezpłatne badania i…
CZYTAJ

Niacyna i biotyna zimą Moc witamin B dla nawilżenia i regeneracji

Zima to czas, kiedy skóra jeszcze bardziej niż zwykle potrzebuje dogłębnej regeneracji i nawilżenia. Zmęczenie po lecie i trudne warunki…
CZYTAJ

Perfumy Creed – propozycja dla wybierających zapachy świadomie

Na rynku perfumeryjnym, zdominowanym przez największe marki modowe, wciąż można znaleźć produkty niesztampowe, może nawet niszowe z punktu widzenia osób,…
CZYTAJ

Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego

Prezbiopia, znana również jako starczowzroczność, nie jest chorobą, ale związanym z wiekiem zaburzeniem ostrego widzenia. Zazwyczaj pierwsze jej objawy, czyli…
CZYTAJ

Suche włosy? Sprawdź, jak skutecznie nawilżyć je dzięki odpowiedniej pielęgnacji i diecie

Suche włosy to częsty problem, który może wynikać z wielu przyczyn, takich jak na przykład stylizowanie na gorąco, używanie agresywnych…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Terapia manualna w schorzeniach ortopedycznych – skuteczna metoda leczenia bólu i poprawy funkcji ruchowych. Dla kogo jest wskazana?

Obecnie, gdy wiele osób boryka się z problemami układu ruchu, a ortopedzi…
CZYTAJ

Klasyczne metody diagnostyczne

Zanim przyjrzymy się nowoczesnym metodom, dobrze jest zrozumieć klasyczne podejścia, które wciąż…
CZYTAJ

Migrena i depresja – co łączy te dwie choroby?

Migrena i depresja to choroby, które często chodzą ze sobą w parze.…
CZYTAJ

Prezbiopia – zaburzenie widzenia, które dotyka niemal każdego

Prezbiopia, znana również jako starczowzroczność, nie jest chorobą, ale związanym z wiekiem…
CZYTAJ

Dlaczego zimą mamy większą ochotę na mięso? I co z tym zrobić?

Gdy nadchodzą zimniejsze dni, wiele osób zauważa u siebie zmianę apetytu: surowe…
CZYTAJ