Przedłużanie i zagęszczanie rzęs



1. Czym jest Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie rzęs jest luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych. Zabieg polega na przyklejaniu pojedynczej (lub wiecej w zależności od metody) rzęsy jedwabnej do rzęsy naturalnej.

Rzęsy są idealnie odseparowane, nie są posklejane i nie mają grudek. Założone rzęsy są bardzo lekkie i nie powodują żadnego uczucia dyskomfortu.

2. Czas wykonania zabiegu

Zabieg trwa 1,5 godziny. Czas może się nieznacznie zmienić w zależności od ilości rzęs jaka jest niezbędna do pełnego wypełnienia, oraz w zależności od wybranej metody.

3. Wskazania przed zabiegiem

– Przed zabiegiem nie należy pić kawy, przyjmować substancji pobudzających (napoje energetyzujące, tabletki odchudzające). Istnieje możliwość drgania powiek, co przedłuży czas wykonywania zabiegu lub go uniemożliwi.

– Nie wolno używać zalotki do rzęs

– Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny je zdjąć przed zabiegiem.

– Unikać kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, protein oraz kwasów. Glikole są rozpuszczalnikami kleju obecnymi w większości mleczek, toników i płynów do demakijażu.



4. Pielęgnacja po zabiegu

– Zmywamy oczy nie używając klasycznych wacików bawełnianych – pozostawiają na rzęsach włókna oraz mogą spowodować wyrwanie rzęsy.

– Zbyt częste ekspozycje na ciepło mogą osłabić wiązanie (solarium , sauna)

– Pierwsze 24 godziny po zabiegu nie wolno moczyć rzęs – najlepiej wziąć prysznic przed umówioną wizytą dobę po zabiegu nie należy korzystać z sauny oraz basenów i zabiegów kosmetycznych oraz eksponować rzęs na ciepło i parę wodną – jest to czas niezbędny do całkowitego wyschnięcia kleju.

xena salon urody przedluzanie rzes

5. Uzupełnianie rzęs

Cykl życia naturalnej rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni, następnie rzęsy naturalne wypadają pojedynczo wraz z przyklejoną rzęsą. Specjalistka nie dzieli ceny aplikacji na średnie oraz duże zagęszczenie – zawsze zakładane jest maksymalną ilość rzęs, co powoduje niesamowity efekt. po upływie około 3-4 tygodni można przystąpić do uzupełniania rzęs. Po tym czasie jednak jest już widoczne przerzedzenie i większość klientów jest tak zachwyconych efektem, że chce utrzymać je dłużej i w związku z tym zalecamy termin co 2-3 tygodnie.

Retinol plus fotoprotekcja – Jesienny tandem dla odmłodzenia i regeneracji

Jesień to zdecydowanie czas retinolu. Odmłodzenie, regeneracja i normalizacja to to, czego bardzo potrzebuje nasza skóra po lecie. Eksperci wskazują,…
CZYTAJ

Klopsiki z purée ziemniaczanym i marchewką z groszkiem

Gdy aura na zewnątrz bywa kapryśna postaw na sprawdzone przepisy. Soczyste 
i aromatyczne klopsiki w delikatnym sosie to klasyka, która…
CZYTAJ

Żywienie dojelitowe – co powinieneś o nim wiedzieć?

Świadomość, jak ważna jest prawidłowa dieta dla naszego zdrowia jest powszechna. Pozwala ona na zachowanie dobrego stanu odżywienia organizmu, co…
CZYTAJ

Bonding stomatologiczny – spełnienie marzeń o zachwycającym uśmiechu? Sprawdzamy!

Wśród metod pozwalających na uzyskanie pięknych, białych zębów mnożą się propozycje, które w sposób mniej lub bardziej inwazyjny mają doprowadzić…
CZYTAJ

Fotouczulenia i reakcje fototoksyczne. Jak poradzić sobie z alergią na słońce?

Ekspozycja na światło słoneczne, choć niezbędna dla naszego zdrowia, w nadmiarze może prowadzić do niepożądanych reakcji skórnych, jak fotouczulenia i…
CZYTAJ

Ginekologia estetyczna – nie ma się czego wstydzić!

Poprawa wyglądu oraz funkcjonowania kobiecych okolic intymnych to główne cele zabiegów z obszaru ginekologii estetycznej. Szczególnie efektywnie działają w tym…
CZYTAJ

Polacy entuzjastami mody z drugiej ręki? Wraz z nadejściem nowego sezonu, Vinted sprawdza zwyczaje zakupowe nowej garderoby

Niemal połowa Polaków postrzega modę jako istotną formę auto ekspresji. Czesi i Słowacy mniej skupiają się na swoim wyglądzie. Ponad…
CZYTAJ

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o sercu – mimo niewielkiego rozmiaru, pracuje nieustannie przez całe nasze życie, pełniąc kluczową rolę w funkcjonowaniu organizmu


Ostatnia niedziela września na całym świecie obchodzona jest jako Światowy Dzień Serca – inicjatywa, której celem jest zwiększenie świadomości na…
CZYTAJ

Diagnoza: krótkowzroczność. Jak dbać o wzrok dziecka i spowolnić postęp wady?

Krótkowzroczność, jest coraz powszechniejszą wadą wzroku u dzieci i młodzieży. Jedną z jej najczęstszych przyczyn jest nadmierne wydłużenie osiowe gałki…
CZYTAJ

Trwa wyzwanie Healthy Cities. Każdy uczestnik to jedno posadzone drzewo

Trwa wyzwanie Healthy Cities, w ramach którego mieszkańcy 66 miast na prawach powiatu i pracownicy firm codziennie przemierzają minimum 6…
CZYTAJ

Jak dopasować aktywność fizyczną do swojego stylu życia i dlaczego to takie ważne? O poważnych konsekwencjach braku ruchu alarmują naukowcy

Prowadzimy siedzący tryb życia, sporo czasu spędzamy przed monitorami, a wyjście do sklepu czasami bywa jedyną aktywnością fizyczną w ciągu…
CZYTAJ

Wszechstronność i jesienne odmłodzenie Czego jeszcze nie wiesz o retinolu?

Retinol jest ulubieńcem świata beauty i absolutnym królem wszechstronności. Odmładza, regeneruje, normalizuje i … „naprawia” to, co w danym momencie…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Żywienie dojelitowe – co powinieneś o nim wiedzieć?

Świadomość, jak ważna jest prawidłowa dieta dla naszego zdrowia jest powszechna. Pozwala…
CZYTAJ

Fotouczulenia i reakcje fototoksyczne. Jak poradzić sobie z alergią na słońce?

Ekspozycja na światło słoneczne, choć niezbędna dla naszego zdrowia, w nadmiarze może…
CZYTAJ

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o sercu – mimo niewielkiego rozmiaru, pracuje nieustannie przez całe nasze życie, pełniąc kluczową rolę w funkcjonowaniu organizmu


Ostatnia niedziela września na całym świecie obchodzona jest jako Światowy Dzień Serca…
CZYTAJ

Jak dopasować aktywność fizyczną do swojego stylu życia i dlaczego to takie ważne? O poważnych konsekwencjach braku ruchu alarmują naukowcy

Prowadzimy siedzący tryb życia, sporo czasu spędzamy przed monitorami, a wyjście do…
CZYTAJ

Zastosowanie sztucznej inteligencji w medycynie. Jakie są korzyści dla pacjentów i lekarzy?

Rozwój sztucznej inteligencji w medycynie, w tym w kardiologii, staje się coraz…
CZYTAJ