Przedłużanie i zagęszczanie rzęs



1. Czym jest Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie rzęs jest luksusowym zabiegiem pozwalającym na wydłużenie, zagęszczenie oraz pogrubienie rzęs naturalnych. Zabieg polega na przyklejaniu pojedynczej (lub wiecej w zależności od metody) rzęsy jedwabnej do rzęsy naturalnej.

Rzęsy są idealnie odseparowane, nie są posklejane i nie mają grudek. Założone rzęsy są bardzo lekkie i nie powodują żadnego uczucia dyskomfortu.

2. Czas wykonania zabiegu

Zabieg trwa 1,5 godziny. Czas może się nieznacznie zmienić w zależności od ilości rzęs jaka jest niezbędna do pełnego wypełnienia, oraz w zależności od wybranej metody.

3. Wskazania przed zabiegiem

– Przed zabiegiem nie należy pić kawy, przyjmować substancji pobudzających (napoje energetyzujące, tabletki odchudzające). Istnieje możliwość drgania powiek, co przedłuży czas wykonywania zabiegu lub go uniemożliwi.

– Nie wolno używać zalotki do rzęs

– Osoby noszące soczewki kontaktowe powinny je zdjąć przed zabiegiem.

– Unikać kosmetyków do demakijażu na bazie glikoli, mocznika, węglanów, protein oraz kwasów. Glikole są rozpuszczalnikami kleju obecnymi w większości mleczek, toników i płynów do demakijażu.



4. Pielęgnacja po zabiegu

– Zmywamy oczy nie używając klasycznych wacików bawełnianych – pozostawiają na rzęsach włókna oraz mogą spowodować wyrwanie rzęsy.

– Zbyt częste ekspozycje na ciepło mogą osłabić wiązanie (solarium , sauna)

– Pierwsze 24 godziny po zabiegu nie wolno moczyć rzęs – najlepiej wziąć prysznic przed umówioną wizytą dobę po zabiegu nie należy korzystać z sauny oraz basenów i zabiegów kosmetycznych oraz eksponować rzęs na ciepło i parę wodną – jest to czas niezbędny do całkowitego wyschnięcia kleju.

xena salon urody przedluzanie rzes

5. Uzupełnianie rzęs

Cykl życia naturalnej rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni, następnie rzęsy naturalne wypadają pojedynczo wraz z przyklejoną rzęsą. Specjalistka nie dzieli ceny aplikacji na średnie oraz duże zagęszczenie – zawsze zakładane jest maksymalną ilość rzęs, co powoduje niesamowity efekt. po upływie około 3-4 tygodni można przystąpić do uzupełniania rzęs. Po tym czasie jednak jest już widoczne przerzedzenie i większość klientów jest tak zachwyconych efektem, że chce utrzymać je dłużej i w związku z tym zalecamy termin co 2-3 tygodnie.

Profesor Andrzej Bochenek nie promuje żadnych leków ani suplementów – ostrzega przed oszustwem!

W trosce o zdrowie pacjentów oraz w odpowiedzi na liczne sygnały dotyczące nieuczciwego wykorzystywania wizerunku profesora Andrzeja Bochenka, kardiochirurg z…
CZYTAJ

Dbaj o swoje znamiona – dlaczego warto wykonać dermatoskopię i chronić skórę przed słońcem?

Latem chętniej wystawiamy skórę na słońce, spędzając wolne chwile na świeżym powietrzu. Warto jednak pamiętać, że ekspozycja na promieniowanie UV…
CZYTAJ

Nawilżenie, fotoprotekcja i wyrównanie kolorytu skóry-Co spakować do wakacyjnej kosmetyczki?

Lipiec to synonim wakacji i wyjątkowej, letniej atmosfery… zwiastun podróży, chwil na plaży i wśród malowniczych górskich szczytów. To już za…
CZYTAJ

5 powodów, by sięgać po owoce jagodowe. Dietetyczka Grupy LUX MED: „To nie tylko smak lata”

Truskawki, maliny, borówki czy jeżyny kojarzą nam się z letnim słońcem i słodkim smakiem dzieciństwa. Jednak owoce jagodowe to coś…
CZYTAJ

Higienistka stomatologiczna ostrzega: pomijanie wieczornego mycia zębów z aparatem ortodontycznym to poważny błąd!

Decyzja o podjęciu leczenia ortodontycznego to ważny krok w kierunku osiągnięcia wymarzonego, zdrowego uśmiechu. Jednak wraz z założeniem aparatu pojawiają…
CZYTAJ

Brak snu jak 0,5 promila alkoholu. Ekspertki o bezsenności

Bezsenność i zaburzenia snu to problem, z którym zmaga się nawet co trzeci dorosły Polak. Choć często bagatelizujemy brak snu,…
CZYTAJ

Upały a choroby układu krążenia – jak dbać o serce w gorące dni?

Wysokie temperatury, choć dla wielu kojarzą się z letnim wypoczynkiem, mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia - zwłaszcza dla osób…
CZYTAJ

E-papierosy pod lupą dentysty: co dzieje się w jamie ustnej po vapowaniu?

Używanie e-papierosów zdobyło w ostatnich latach ogromną popularność, jako alternatywa dla tradycyjnego palenia tytoniu. Choć początkowo uważano je za mniej…
CZYTAJ

Dieta onkologiczna: fakty i mity

Jak pokazują badania aż 65% pacjentów onkologicznych traci na wadze jeszcze przed pierwszą wizytą u specjalisty, a w trakcie leczenia…
CZYTAJ

Światowy Dzień Mikrobiomu 2025: jesteśmy coraz bardziej zainteresowani mikrobiotą, ale nasza świadomość jest wciąż niewystarczająca

Z okazji Światowego Dnia Mikrobiomu warto przyjrzeć się rosnącemu zainteresowaniu społeczeństwa mikrobiotą i jej wpływem na zdrowie. Dane z trzeciej…
CZYTAJ

Dlaczego nazywamy jelita drugim mózgiem? „To właśnie tam powstaje do 95% serotoniny!”

Czy Twój brzuch wie więcej niż myślisz? Coraz częściej mówi się o jelitach nie tylko jako o centrum trawienia, ale…
CZYTAJ

Co warto wiedzieć o SPF? ABC wiedzy na temat letniej fotoprotekcji

Jakie są wakacyjne potrzeby skóry? Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, nawilżenie i regeneracja to podstawa osiągnięcia efektu pięknej i zdrowej cery latem.…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Profesor Andrzej Bochenek nie promuje żadnych leków ani suplementów – ostrzega przed oszustwem!

W trosce o zdrowie pacjentów oraz w odpowiedzi na liczne sygnały dotyczące…
CZYTAJ

Dbaj o swoje znamiona – dlaczego warto wykonać dermatoskopię i chronić skórę przed słońcem?

Latem chętniej wystawiamy skórę na słońce, spędzając wolne chwile na świeżym powietrzu.…
CZYTAJ

5 powodów, by sięgać po owoce jagodowe. Dietetyczka Grupy LUX MED: „To nie tylko smak lata”

Truskawki, maliny, borówki czy jeżyny kojarzą nam się z letnim słońcem i…
CZYTAJ

Brak snu jak 0,5 promila alkoholu. Ekspertki o bezsenności

Bezsenność i zaburzenia snu to problem, z którym zmaga się nawet co…
CZYTAJ

Upały a choroby układu krążenia – jak dbać o serce w gorące dni?

Wysokie temperatury, choć dla wielu kojarzą się z letnim wypoczynkiem, mogą stanowić…
CZYTAJ