Profesjonalny magazyn kosmetyczny LNEChcesz ciągle się rozwijać i mieć dostęp do sprawdzonej wiedzy od ekspertów-praktyków? Poznaj profesjonalny magazyn kosmetyczny LNE! Branża beauty rozwija się w oszałamiającym tempie! Niezależnie od tego, czy jesteś kosmetyczką, właścicielem salonu masażu, robisz makijaż, czy pracujesz w biznesie medical beauty – wciąż potrzebujesz aktualizować swoją wiedzę i dowiadywać się o nowościach z branży.

Kongres i Targi LNE to targi kosmetyczne, które są organizowane dwa razy do roku. Stają się one miejscem spotkań specjalistów, wymiany informacji, nauki, a także zdobywania nowych kontaktów biznesowych. Prócz kongresu warto poznać także magazyn kosmetyczny LNE, w którym nie brakuje nowości, artykułów pisanych przez specjalistów-praktyków, a także wywiadów, które ułatwią prowadzenie twojej działalności.

39. Kongres i Targi LNE

Za nami 39. Kongres i Targi LNE, czyli kultowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży beauty. Kosmetyczki, kosmetolodzy oraz inni specjaliści związani zawodowo z dbaniem o zdrowie i urodę na kongresie mogą poszerzyć swoją wiedzę, a także rozwinąć swój biznes. To wyjątkowe dwa dni obfitujące w wiedzę, praktykę i nowe znajomości.

Na konferencji nie brakowało wykładów, paneli i pokazów. W 39. edycji w 8 sesjach edukacyjnych wzięło udział aż 6 000 osób. Co więcej, tę edycję odwiedziło ponad 10 000 profesjonalisótw, a także 190 dostawców, którzy prezentowali 500 najlepszych polskich i światowych marek kosmetycznych. Pokazuje to, jak wielka jest skala tego wydarzenia, a jednocześnie ilu specjalistów chce się nieustannie dokształcać.

W czasie kongresu w weekend odbyło się 8 sesji edukacyjnych, podzielonych na sesję główną — kosmetologię i healthy aging, medical beauty, biznes i komunikację, masaż: profilaktyka i rewitalizacja, make-up, nails, makijaż permanentny oraz kosmetologia w praktyce.

Nowością były także workshopy, które odbywały się w kameralnych grupach. W minionej edycji odbyły się warsztaty z tematów: kosmetologia, masaż, make-up, media społecznościowe, trychologia, stylizacja paznokci, podologiia i biznes.

Tym samym spotkanie to dawało nie tylko ogromną dawkę wiedzy, ale także inspirowało do zmian w swoim biznesie, próbowania nowinek kosmetycznych i trzymania ręki na pulsie.

Magazyn kosmetyczny LNE

Jeśli nie było Cię na tym wydarzeniu, to dalej możesz przyswoić część wiedzy, która na nim się pojawiła, a to wszystko za pośrednictwem nowego numeru LNE. To profesjonalny magazyn kosmetyczny beauty & healthy aging, który w Polsce ukazuje się już od 1995 roku.

Mieszczą się w nim działy poświęcone kosmetologii, pielęgnacji, medical beauty, healthy aging, biznesowi i edukacji, make-up, masażowi, manicure i trychologii. Tym samym to prawdziwe kompendium aktualnej wiedzy dla każdego, kto pracuje w branży beauty. Nie bez powodu czasopismo kosmetyczne LNE ukazuje się w 20 krajach, w tym we Francji już od 1952 roku.
Podsumowanie konferencji

W najnowszym numerze znajduje się podsumowanie najciekawszych prelekcji z 39. Kongresu i Targów LNE. Jednak to nie wszystko!

Rzecz o kobiecych hormonach

Tematem przewodnim numeru są hormony i zmiany, jakie wywołują w kobiecym organizmie. Znane uczestnikom kongresu specjalistki, takie jak: Karina Janas, dr Preeti Agrawal, Marta Mieloszyk-Pawelec czy Katarzyna Bołądź mówią o pielęgnacji kobiet w czasie menopauzy, a także o dbaniu o emocje w tym okresie.

Prowadzenie biznesu

Nie tylko aktualna wiedza z zabiegów i pielęgnacji jest istotna, ale także umiejętność prowadzenia firmy i zarządzania zespołem. W magazynie nie brakuje rozmów o biznesie i byciu dobrym liderem, w najnowszym numerze znajdziecie wywiad z Małgorzatą Lipko, której wykładu można było wysłuchać podczas 39. Kongresu LNE.

Nowinki z branży

W numerze dowiesz się więcej o nowościach w medycynie estetycznej z kompleksowej relacji: „Co nowego w dermatologii estetycznej i medycynie anti-aging”. W dziale medical beauty znajdziecie także ekspercki artykuł dr. Zbigniewa Leśniowskiego o fibrynie bogatopłytkowej w zabiegach estetycznych.

Tym samym magazyn kosmetyczny LNE ułatwi uporządkowanie wiedzy wszystkim, którzy byli na kongresie, a także tym osobom, które z różnych powodów nie mogły się na nim pojawić.

Jubileuszowa edycja – 40. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE

Już 9-10 listopada w Krakowie odbędzie się jubileuszowy Kongres LNE. Warto już teraz zapisać sobie tę datę w kalendarzu i dołączyć do wydarzenia, które będzie prawdziwym świętem branży beauty!

Rusza świąteczna akcja Domu Aniołów Stróżów

Odpowiedz na list. Podaruj dzieciom radość na święta! „Drogi Aniołku! Proszę Cię pod choinkę o taką lalkę, co płacze i…
CZYTAJ

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Kielc będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy

Już w najbliższy wtorek, 30 listopada, mieszkańcy Kielc będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań wzroku w kierunku zaćmy, organizowanych w…
CZYTAJ

Pumpkin Spice Latte – jesienny napój bogów

#Dynia to królowa jesieni, a Pumpkin Spice Latte to oryginalna, aromatyczna kawa, która podbiła serca miłośników kofeiny. Sprawdź, jak przygotować…
CZYTAJ

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Krosna będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy

Już w najbliższą środę, 1 grudnia, mieszkańcy Krosna będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań wzroku w kierunku zaćmy, organizowanych w…
CZYTAJ

Ponczo – miejska propozycja dla miłośniczek mody

Stylowe, ciepłe i bardzo praktyczne – #ponczo od Anataki, bo to o nim mowa, to okrycie, które w obecnym sezonie…
CZYTAJ

Maska, odżywka, olej, ampułka? Dowiedz się czym się różnią kosmetyki pielęgnujące do włosów i jak najlepiej dobrać te odpowiednie dla siebie

Większość pań marzy o tym, by ich pukle były mocne, zdrowe i lśniące. Niestety, niewiele z nich wie, jak dbać…
CZYTAJ

NAOKO, BLACK FRIDAY, BLACK WEEKEND, CYBER MONDAY

Już za chwilę, już za momencik rozpocznie się prawdziwe zakupowe szaleństwo - czyli Black Friday. Marka NAOKO postanowiła nie czekać…
CZYTAJ

Ruszył program darmowej cytologii dla mieszkanek Warszawy

Rak szyjki macicy to choroba, na którą co roku diagnozowanych jest w Polsce 3000 pacjentek. Regularne badania cytologiczne to jedyny…
CZYTAJ

Czy można spowolnić proces starzenia się skóry i zachować młody wygląd?

Wraz z upływem lat, skóra traci jędrność, naturalny blask i zdolność do szybkiej regeneracji. Dodatkowo, czynniki zewnętrzne jak wiatr, mróz…
CZYTAJ

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Gdańska będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy

Już w najbliższy piątek, 26 listopada, mieszkańcy Gdańska będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań wzroku w kierunku zaćmy, organizowanych w…
CZYTAJ

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Pieńska będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy

Już w najbliższą środę, 24 listopada, mieszkańcy Pieńska będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań wzroku w kierunku zaćmy, organizowanych w…
CZYTAJ

Jak często podcinać włosy?

Włosy u każdego z nas rosną w tym samym tempie, jednak częstotoliwość ich podcinania powinna być różna. Dlaczego? Chodzi przede…
CZYTAJ

ZDROWIE

VIEW ALL

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Kielc będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy

Już w najbliższy wtorek, 30 listopada, mieszkańcy Kielc będą mogli skorzystać z…
CZYTAJ

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Krosna będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy

Już w najbliższą środę, 1 grudnia, mieszkańcy Krosna będą mogli skorzystać z…
CZYTAJ

Ruszył program darmowej cytologii dla mieszkanek Warszawy

Rak szyjki macicy to choroba, na którą co roku diagnozowanych jest w…
CZYTAJ

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Gdańska będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy

Już w najbliższy piątek, 26 listopada, mieszkańcy Gdańska będą mogli skorzystać z…
CZYTAJ

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Pieńska będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy

Już w najbliższą środę, 24 listopada, mieszkańcy Pieńska będą mogli skorzystać z…
CZYTAJ