Młodzieńczy wygląd wiosną – jak zabieg Sunekos działa na skórę 25+ i 50+?



Młodzieńczy wygląd wiosną – jak zabieg Sunekos działa na skórę 25+ i 50+? Wiosną wszystko budzi się do życia, niestety nie można tego powiedzieć o skórze, która pod koniec zimy przeważnie wymaga regeneracji. Efekt odświeżenia skóry gwarantują na szczęście liczne zabiegi estetyczne, w tym iniekcje preparatu Sunekos.

Zabiegi iniekcyjne nie bez powodu uchodzą za najskuteczniejszy sposób na pozimową regenerację skóry. Dzięki mikronakłuciom stymulują one procesy naprawcze, a zawarte w preparatach składniki aktywne sprzyjają tak odświeżeniu cery, jak i redukcji przebarwień czy wygładzeniu zmarszczek. Ich właściwości sprawiają, że iniekcje, także wspomnianego już produktu Sunekos, są idealne dla kobiet w każdym wieku. Mogą one bowiem działać zarówno profilaktycznie, jak i odmładzająco.

– Unikalność preparatów Sunekos wynika z połączenia nieusieciowanego kwasu hialuronowego i opatentowanej sekwencji aminokwasów, które stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dopasowując plan zabiegowy do oczekiwań pacjentki, można zadbać tak o nawilżenie i rozświetlenie skóry, jak i o zniwelowanie zmarszczek oraz poprawę owalu twarzy – wyjaśnia dr Anna Wójcik – Maciejewicz z kliniki Medicus Self we Wrocławiu.

Sunekos dla kobiet 25+

O tym, że skóra zaczyna się starzeć już po przekroczeniu 25. roku życia, słyszała chyba większość z nas. Stopniowo spadający poziom kolagenu w skórze powoduje utratę jędrności. W tym przypadku wskazane jest działanie prewencyjne z wykorzystaniem preparatu Sunekos 200 przeznaczonego dla młodszych pacjentek. Iniekcja Sunekos 200 zapewnia delikatny efekt napięcia skóry, a także jej rozświetlenia, szczególnie wskazanego na początku wiosny.

– Sunekos 200 nadaje się do zastosowania w przypadku skóry wymagającej regeneracji, z płytkimi zmarszczkami, a także oznakami zmęczenia wokół oczu. Jego iniekcja, z uwagi na obecność kwasu hialuronowego, pomaga ponadto zadbać o dogłębne nawilżenie skóry, o którym bardzo często zapominamy. Warto mieć na uwadze, że nawilżona skóra wygląda po prostu młodziej i bardziej promiennie oraz jest bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych – podkreśla dr Anna Wójcik – Maciejewicz.




Sunekos kontra zmarszczki

Sunekos krótko po wprowadzeniu na rynek stał się także idealną metodą na poprawę kondycji skóry, która spędza sen z powiek kobietom w okresie menopauzy. W tym czasie niestety znacznie szybciej traci ona sprężystość i staje się sucha. Delikatne zmarszczki zaczynają być bardziej widoczne, dlatego tak ważne jest, aby ten proces zatrzymać. Aby wesprzeć skórę 50+, stosuje się Sunekos 1200, czyli preparat z kwasem hialuronowym o wyższej masie cząsteczkowej.

Sunekos 1200 poprzez intensywniejsze działanie radzi sobie nawet z głębokimi zmarszczkami oraz utratą objętości skóry. – Kilka dni po podaniu preparatu rozpoczynam serię 3-4 zabiegów z wykorzystaniem Sunekos 200. W ten sposób udaje się zagwarantować efekt wolumetryczny i wygładzenia oraz rozjaśnienia skóry, który utrzymuje się przez co najmniej 6 miesięcy – dodaje dr Anna Wójcik – Maciejewicz.

Przełom zimy i wiosny jest również doskonałym momentem na wykonanie profesjonalnego peelingu. Opracowany przez Sunekos Trophic Peeling 60% z kwasem glikolowym pozwoli zredukować przebarwienia, zmiany trądzikowe, łojotok, a nawet zmarszczki.


dr Anna Wójcik – Maciejewicz z kliniki Medicus Self we Wrocławiu

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z badania „Jak chorują Polacy” zrealizowanego na zlecenie Nationale-Nederlanden.…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do refleksji nad tym, jak w codziennym życiu –…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Choć przesunięcie wskazówek zegara o jedną godzinę może…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można przeprowadzić diagnostykę narządów wewnętrznych i wykryć różne schorzenia,…
CZYTAJ

Kiedy miesiączka boli za bardzo. Endometrioza bez tabu

Bolesne miesiączki, zmęczenie, dyskomfort? Dla wielu kobiet w Polsce to nie tylko “taka uroda”, a objawy endometriozy. Szczęśliwie, świadomość tej…
CZYTAJ

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 
Rusza kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca jedynego w Polsce obiektu przyrodniczego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Instytut…
CZYTAJ

Dieta ketogenna: zapomniana broń w walce z padaczką

Dieta ketogenna łączona jest głównie z redukcją masy ciała i sposobem na szybkie spalanie tłuszczu. Jej historia ma znacznie głębsze,…
CZYTAJ

Masaże relaksacyjne świecą – skorzystaj z oferty Kliniki Urody Beleza w Gdyni

Zapewniają odprężenie, pozwalają rozluźnić mięśnie i świetnie oddziałują na stres, mowa oczywiście o relaksacyjnych masażach. Jednym z zyskujących w ostatnim…
CZYTAJ

Lipoproteina (a) – cichy zabójca serca. Dlaczego warto wykonać to badanie?

24 marca obchodzimy Dzień Wiedzy o Lipoproteinie (a), który ma na celu zwiększenie świadomości na temat jej roli w układzie…
CZYTAJ

Diagnoza ADHD – jak wpływa na codzienność i rozwój zawodowy?

ADHD jest jednym z najczęstszych neurorozwojowych zaburzeń, które wciąż budzi pytania, zwłaszcza w kontekście dorosłości i funkcjonowania zawodowego. – Nadal…
CZYTAJ

Sałatka z truskawkami i ośmiornicą z sosem balsamicznym – gotowane macki ośmiornicy od PESCA NORD

Gotowana ośmiornica to klasyka kuchni śródziemnomorskiej i prawdziwa skarbnica składników odżywczych niezbędnych dla naszego zdrowia. Choć ośmiornica uchodzi za danie…
CZYTAJ

Gdzie leczyć raka endometrium? Jak wybrać najlepszą placówkę i lekarza?

Nie każda pacjentka wie, że powinna być pod opieką ginekologa onkologa przez kilka lat od diagnostyki po zakończeniu leczenia. Dlatego…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni.…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można…
CZYTAJ

Lipoproteina (a) – cichy zabójca serca. Dlaczego warto wykonać to badanie?

24 marca obchodzimy Dzień Wiedzy o Lipoproteinie (a), który ma na celu…
CZYTAJ