Recepta na sylwetkę gwiazd? Zabieg z wykorzystaniem Vela Shape II



Aktorki, piosenkarki, czy gwiazdy telewizji – wszystkie mają zgrabną, smukłą sylwetkę. Jednak sekretem ich figury jest nie tylko zdrowa dieta, czy wylewanie siódmych potów na siłowni. Wiele celebrytek, aby zachować atrakcyjne ciało pozbawione cellulitu korzysta z zabiegów medycyny estetycznej.

Jednym z rozwiązań jest zabieg z wykorzystaniem urządzenia Vela Shape II, którego zadaniem jest wymodelowanie ciała. Pokochało go wiele gwiazd, takich jak: Madonna, Kim Kardashian, Demi Moore, Jennifer Aniston, Britney Spears, ale i nasze rodzime gwiazdy bardzo pozytywnie wypowiadają się o tym zabiegu.

Rekomenduje się go wszystkim, którzy dbają o siebie, prowadzą zdrowy styl życia, ale borykają się z problemem cellulitu lub chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w jednym konkretnym miejscu, np. z wewnętrznej lub zewnętrznej części ud, tzw. pelikanów, czy oponki na brzuchu. Zabieg można wykonać m.in. w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterpaii Dermamed profesora Pawła Surowiaka we Wrocławiu.

Dla kogo jest przeznaczony?

Urządzenie Vela Shape II wykorzystuje technologię ELOS i łączy działanie podczerwieni, częstotliwości fal radiowych i masażu próżniowego. Jest obecnie jedynym urządzeniem na świecie certyfikowanym przez FDA (Federacja Leków i Żywności USA) zarejestrowanym we wskazaniu niechirurgicznego konturowania, napinania i wyszczuplania ciała z redukcją cellulitu – tłumaczy fizjoterapeuta, specjalista Dermamed profesora Pawła Surowiaka, Justyna Turek.




Można go także stosować do modelowania sylwetki po ciąży. Pozwala w krótkim czasie zredukować nagromadzoną podczas ciąży tkankę tłuszczową oraz uelastycznić skórę w wybranych obszarach ciała.

Jak wygląda zabieg?

Dla większości pacjentów jest komfortowy, bezpieczny i relaksujący. Mimo to jest skuteczny, a efekty są naprawdę zadowalające. Bardzo istotne jest, że zabieg uwzględnia indywidualną wrażliwość skóry.

Vela Shape II w porównaniu do innych zabiegów modelowania sylwetki dostępnych na polskim rynku, gwarantuje mniejszą ilość zabiegów przy krótszym czasie ich trwania! Uzyskane efekty to redukcja obwodu ciała aż do 7 cm! Takie rezultaty gwarantowane są już po 4 – 6 zabiegach. Zabieg redukuje tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę także w takich miejscach, gdzie innych aparatów nie powinno lub nie wolno stosować, np. podbródek.

Za sprawą Vela Shape II marzenia o smukłej sylwetce mogą w końcu stać się rzeczywistością. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb pacjenta. Wykonuje się je w odstępach 7 dni. Zaczynając „kurację” już teraz, do urlopu zdążymy wymodelować swoją sylwetkę tak jak chcemy.

Aktywność po posiłku – kardiologiczne argumenty za świątecznym spacerem

Wielkanocny czas, choć pełen radości i kulinarnych tradycji, może nieść także wyzwania zdrowotne. To właśnie w tym okresie kardiolodzy obserwują…
CZYTAJ

Choroba wieńcowa – jak ją rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza?

Choroby serca i układu krążenia od lat pozostają jednym z najpoważniejszych wyzwań zdrowotnych naszych czasów. Mimo postępu medycyny, wciąż zbyt…
CZYTAJ

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2. Dr inż. Hanna Orlikowska-Rzeźnik,…
CZYTAJ

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i zmiana codziennych nawyków mogą skutecznie zmniejszyć uciążliwe objawy.…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów, które pozwalają ocenić stan zdrowia. Prawidłowe tętno ma…
CZYTAJ

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z badania „Jak chorują Polacy” zrealizowanego na zlecenie Nationale-Nederlanden.…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do refleksji nad tym, jak w codziennym życiu –…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Choć przesunięcie wskazówek zegara o jedną godzinę może…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można przeprowadzić diagnostykę narządów wewnętrznych i wykryć różne schorzenia,…
CZYTAJ

Kiedy miesiączka boli za bardzo. Endometrioza bez tabu

Bolesne miesiączki, zmęczenie, dyskomfort? Dla wielu kobiet w Polsce to nie tylko “taka uroda”, a objawy endometriozy. Szczęśliwie, świadomość tej…
CZYTAJ

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 
Rusza kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca jedynego w Polsce obiektu przyrodniczego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Instytut…
CZYTAJ

Dieta ketogenna: zapomniana broń w walce z padaczką

Dieta ketogenna łączona jest głównie z redukcją masy ciała i sposobem na szybkie spalanie tłuszczu. Jej historia ma znacznie głębsze,…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Aktywność po posiłku – kardiologiczne argumenty za świątecznym spacerem

Wielkanocny czas, choć pełen radości i kulinarnych tradycji, może nieść także wyzwania…
CZYTAJ

Choroba wieńcowa – jak ją rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza?

Choroby serca i układu krążenia od lat pozostają jednym z najpoważniejszych wyzwań…
CZYTAJ

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce…
CZYTAJ

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów,…
CZYTAJ