Pelleve – rewolucyjne odmładzanie ciała



Naturalny kolagen organizm produkuje w 100% tylko do 25. roku życia. Później zaczyna tracić zdolność odbudowy tego białka. W efekcie skóra traci sprężystość, staje się zwiotczała i nieatrakcyjna. Czy istnieje skuteczna, a zarazem nieinwazyjna metoda na odmłodzenie naszego ciała? Tak! Rewolucja technologiczna na rynku medycyny estetycznej – zabieg Pelleve przy pomocy nowej głowicy. To jedna z najnowszych niechirurgicznych technik, służących poprawie jakości i grubości skóry.

Dotychczas zabieg Pelleve kojarzony był głównie z obszarem twarzy. Na rynku pojawiła się jednak nowa sonda przeznaczona do ujędrniania dużych powierzchni ciała. To system, który pomoże powrócić do młodego wyglądu i smukłej figury.

Zabiegi chirurgiczne, nie dość, że są bolesne i pozostawiają zazwyczaj blizny, to wymagają także długiego okresu rekonwalescencji. W przypadku zabiegu Pelleve nie ma mowy o bolesnych powikłaniach! To zabieg bezpieczny, bezbolesny oraz nieinwazyjny. Zaraz po nim można powrócić do codziennych zajęć, gdyż miejscowe, niewielkie zaczerwienienie widoczne jest zwykle przez niecałą godzinę. Co więcej, można z niego skorzystać o każdej porze roku.

Komu polecany jest zabieg? Dr n. med. Cezary Pszenny (Time Clinic) odpowiada: Zabieg Pelleve polecam osobom, które bez interwencji skalpela chcą uzyskać napięcie zwiotczałej skóry i poprawić jej elastyczność nawet na dużych obszarach ciała. Dzięki niemu, możemy zlikwidować luźną skórę w okolicach brzucha, nóg, ramion, kolan, pośladków i widocznie ujędrnić te okolice.



Na czym polega zabieg?

To kontrolowane przegrzanie głębokich warstw skóry specjalną głowicą. Energia pochodząca z fal radiowych rozgrzewa tkankę łączną w skórze oraz zawarty w niej kolagen, co w efekcie prowadzi do jej obkurczenia, a pobudzone komórki rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu, skóra staje się gładsza i bardziej napięta.

Po zabiegu nie ma widocznych śladów takich jak zasinienia albo cięcia. Pełen efekt pojawia się stopniowo, przez kilka miesięcy i utrzymuje się do trzech lat – wyjaśnia dr n. med. Cezary Pszenny. W klinice Time Clinic zabieg Pelleve nową głowicą, przeznaczoną jedynie do ciała, jest niezwykle popularny. Efekty są rewelacyjne, a moje pacjentki, nawet te najbardziej wymagające, są zachwycone – dodaje.

modanaurode.pl Efekty Pelleve

Zabieg Pelleve to idealne rozwiązanie dla osób dojrzałych, które chcą bezinwazyjnie dokonać poprawy wyglądu ciała. Co z tymi młodszymi? U osób młodych zabieg doskonale sprawdzi się jako forma profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Aktywność po posiłku – kardiologiczne argumenty za świątecznym spacerem

Wielkanocny czas, choć pełen radości i kulinarnych tradycji, może nieść także wyzwania zdrowotne. To właśnie w tym okresie kardiolodzy obserwują…
CZYTAJ

Choroba wieńcowa – jak ją rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza?

Choroby serca i układu krążenia od lat pozostają jednym z najpoważniejszych wyzwań zdrowotnych naszych czasów. Mimo postępu medycyny, wciąż zbyt…
CZYTAJ

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2. Dr inż. Hanna Orlikowska-Rzeźnik,…
CZYTAJ

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i zmiana codziennych nawyków mogą skutecznie zmniejszyć uciążliwe objawy.…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów, które pozwalają ocenić stan zdrowia. Prawidłowe tętno ma…
CZYTAJ

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z badania „Jak chorują Polacy” zrealizowanego na zlecenie Nationale-Nederlanden.…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do refleksji nad tym, jak w codziennym życiu –…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Choć przesunięcie wskazówek zegara o jedną godzinę może…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można przeprowadzić diagnostykę narządów wewnętrznych i wykryć różne schorzenia,…
CZYTAJ

Kiedy miesiączka boli za bardzo. Endometrioza bez tabu

Bolesne miesiączki, zmęczenie, dyskomfort? Dla wielu kobiet w Polsce to nie tylko “taka uroda”, a objawy endometriozy. Szczęśliwie, świadomość tej…
CZYTAJ

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 
Rusza kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca jedynego w Polsce obiektu przyrodniczego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Instytut…
CZYTAJ

Dieta ketogenna: zapomniana broń w walce z padaczką

Dieta ketogenna łączona jest głównie z redukcją masy ciała i sposobem na szybkie spalanie tłuszczu. Jej historia ma znacznie głębsze,…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Aktywność po posiłku – kardiologiczne argumenty za świątecznym spacerem

Wielkanocny czas, choć pełen radości i kulinarnych tradycji, może nieść także wyzwania…
CZYTAJ

Choroba wieńcowa – jak ją rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza?

Choroby serca i układu krążenia od lat pozostają jednym z najpoważniejszych wyzwań…
CZYTAJ

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce…
CZYTAJ

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów,…
CZYTAJ