Limitowana, różowa edycja apaszki Spadiora „Kobiecość” po raz drugi wspiera walkę z rakiem piersi!



Róż wbrew cukierkowym skojarzeniom jest manifestem kobiecości. Kobiecości z całym spektrum odczuć, doznań i emocji. Synonimu niezwykłej siły, opowieści o odwadze i trudnej lekcji pokory, doceniania i samoakceptacji.

Róż to również manifest walki z rakiem piersi jaką wiele kobiet wciąż musi stoczyć. Jak co roku – październik to miesiąc z wpiętą w klapę jesiennego płaszcza różową wstążką – symbolu walki z rakiem piersi.

Już drugi rok z rzędu Spadiora dołącza się do tej wciąż nierównej walki o kobiece zdrowie! Ponownie do sprzedaży trafi limitowana edycja apaszki „Kobiecość” w różowych odcieniach. Model apaszki kochany przez Polki, który śmiało można powiedzieć wypracował sobie status kultowego.

Spadiora „Kobiecość” to opowieść o każdej z nas. To drogowskaz w jaki sposób zamiast oceniać powinniśmy doceniać nasze ciało. Ciało, które, jeśli jest zdrowe, daje nam TYLE możliwości! Dzięki niemu możemy wyrażać siebie, swoje emocje, hobby, pasje.

Ciało, które potrafi wiele znieść i wciąż być piękne. Ciało, które potrafi dać nowe życie! Dbajmy o nie, kochajmy je i rozpieszczajmy. A przede wszystkim badajmy, by było jak najdłużej w pełni sił!




„Kobiecość” to też osobista historia założycielki marki Spadiora-Marty Lech-Maciejewskiej– to hołd złożony jej Teściowej, która wiele lat temu przegrała walkę z rakiem piersi.Niech różowa „Kobiecość” stanie się łopoczącym na wietrze proporcem akceptacji i docenienia kobiecego ciała. A żaden inny materiał nie tańczy tak na wietrze jak jedwab!

100% zysku ze sprzedaży edycji limitowanej „Kobiecości” zostaje przekazana na Fundację SPA for Cancer. Niezwykle innowacyjnego, acz równie potrzebnego projektu wpierającego onkologiczne kobiety w procesie leczenia i wychodzenia z choroby.

Wszystko zaczęło się od olsztyńskiego Hotelu Przystań Hotel & SPA, który udostępnił swoją przestrzeń, SPA i specjalnie przeszkolony personel pacjentkom onkologicznym Warmińsko – Mazurskiego Centrum Onkologii Szpitala MSWiA w Olsztynie. Do projektu dołączyli kolejni Partnerzy, dzięki którym kobiety, które przeszyły traumę choroby otrzymują niezbędne wsparcie i motywację. Fundacja nie tylko edukuje, ale też, dzięki wsparciu ośrodków SPA rozpieszcza. Panie, będące pod opieką Fundacji wracają do zdrowia fizycznego,

Aktywność po posiłku – kardiologiczne argumenty za świątecznym spacerem

Wielkanocny czas, choć pełen radości i kulinarnych tradycji, może nieść także wyzwania zdrowotne. To właśnie w tym okresie kardiolodzy obserwują…
CZYTAJ

Choroba wieńcowa – jak ją rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza?

Choroby serca i układu krążenia od lat pozostają jednym z najpoważniejszych wyzwań zdrowotnych naszych czasów. Mimo postępu medycyny, wciąż zbyt…
CZYTAJ

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2. Dr inż. Hanna Orlikowska-Rzeźnik,…
CZYTAJ

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i zmiana codziennych nawyków mogą skutecznie zmniejszyć uciążliwe objawy.…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów, które pozwalają ocenić stan zdrowia. Prawidłowe tętno ma…
CZYTAJ

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z badania „Jak chorują Polacy” zrealizowanego na zlecenie Nationale-Nederlanden.…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do refleksji nad tym, jak w codziennym życiu –…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Choć przesunięcie wskazówek zegara o jedną godzinę może…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można przeprowadzić diagnostykę narządów wewnętrznych i wykryć różne schorzenia,…
CZYTAJ

Kiedy miesiączka boli za bardzo. Endometrioza bez tabu

Bolesne miesiączki, zmęczenie, dyskomfort? Dla wielu kobiet w Polsce to nie tylko “taka uroda”, a objawy endometriozy. Szczęśliwie, świadomość tej…
CZYTAJ

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 
Rusza kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca jedynego w Polsce obiektu przyrodniczego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Instytut…
CZYTAJ

Dieta ketogenna: zapomniana broń w walce z padaczką

Dieta ketogenna łączona jest głównie z redukcją masy ciała i sposobem na szybkie spalanie tłuszczu. Jej historia ma znacznie głębsze,…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Aktywność po posiłku – kardiologiczne argumenty za świątecznym spacerem

Wielkanocny czas, choć pełen radości i kulinarnych tradycji, może nieść także wyzwania…
CZYTAJ

Choroba wieńcowa – jak ją rozpoznać i kiedy zgłosić się do lekarza?

Choroby serca i układu krążenia od lat pozostają jednym z najpoważniejszych wyzwań…
CZYTAJ

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce z HIV i SARS-CoV-2

Nowe podejście do terapii przeciwwirusowych – badania Polki mogą pomóc w walce…
CZYTAJ

Wiosna a alergie – jak sobie radzić w trudnym sezonie? 

Wiosna to wymagający czas dla alergików, ale odpowiednie leczenie, unikanie alergenów i…
CZYTAJ

Dlaczego odpowiednie tętno jest ważne dla zdrowia? Kiedy tętno staje się niebezpieczne? Jak rozpoznać tachykardię i na co zwrócić uwagę?

Tętno, czyli liczba uderzeń serca na minutę, jest jednym z podstawowych parametrów,…
CZYTAJ