Gdy tracisz nadzieję na jędrną skórę, wypróbuj ten zabieg!



Jędrna i sprężysta skóra wydaje się być oczywistością – do czasu! W pewnym momencie, na skutek wielu zróżnicowanych czynników, traci swoją elastyczność. Zazwyczaj stan ten zauważamy dopiero wtedy, kiedy w określonych partiach ciała, skóra zaczyna nieestetycznie obwisać. Co robić, gdy zmiany w strukturze i wyglądzie skóry zaczynają nam przeszkadzać? Czy jest na ten stan jakiś sposób? Wyjaśniamy!

Jędrność skóry – co na nią wpływa?

To, jak wygląda nasza skóra w dużej mierze jest zdefiniowane przez naszą genetykę oraz choroby, które przechodzimy (np. zaburzenia hormonalne, cukrzyca), nie bez znaczenia pozostaje również styl życia jaki prowadzimy. Dla prawidłowego wyglądu i kondycji skóry, kluczowa będzie też dieta. To właśnie dzięki niej jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi odpowiednich składników budulcowych (do tworzenia białek budujących włókna kolagenowe).

Wahania wagi również spowodują, że struktura skóry zostanie uszkodzona. Dlatego bez właściwie zbilansowanej diety, jej kondycja będzie wyraźnie gorsza. W jędrności skóry dużą rolę będzie też odgrywał czas – wraz z wiekiem fibroblasty zaczynają produkować mniejszą ilość kolagenu, zauważamy wtedy spadek napięcia i wiotkość. Wszystkie te czynniki, mogą powodować, że twoja skóra staje się mniej sprężysta i jędrna. Co robić, aby temu przeciwdziałać?

Zacznij działać jak najszybciej!

Tak naprawdę im wcześniej zaczniesz działać tym lepiej. Odpowiednia dieta, aktywność fizyczna i właściwa pielęgnacja będą kluczowe dla pięknego wyglądu twojej skóry. Ale gdy to nie wystarcza, to sekretnym rozwiązaniem skutecznie poprawiającym stan skóry, będzie zabieg #Sunekos Body. Jest to preparat przeznaczony do iniekcji, który regeneruje macierz pozakomórkową ECM. Swoją skuteczność zawdzięcza kompozycji niskiej gęstości kwasu hialuronowego oraz opatentowanej sekwencji 6 aminokwasów HY6AA (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina), które pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu oraz elastyny.

#SunekosBody, który został zaprojektowany, w ten sposób, aby osiągać jak najlepsze rezultaty w trudnych obszarach ciała jak: ramiona, brzuch, obszary nad kolanami czy wewnętrzna strona ud. Wszystko dzięki specjalnemu składowi, który umożliwia aminokwasom dotrzeć do odpowiednich komórek skóry w celu ich stymulacji, a dzięki temu bioregeneracji skóry.




Efekty, na które czekałaś!

Sunekos Body jest preparatem skutecznie przywracającym utraconą elastyczność i jędrność skóry. Sprawia, że staje się ona bardziej napięta. Redukuje wiotkości pojawiające się w problematycznych częściach ciała, dla których dieta i ćwiczenia to za mało. Jest to więc zabieg, który szczególnie służy osobom zauważającym wiotkość skóry w okolicy ramion (która pojawia się np. na skutek szybkiego chudnięcia) lub też kobietom, które po porodzie zauważają, że brzuch stracił swoją jędrność.

Będzie też dobrym rozwiązaniem dla Pań, które dostrzegły, że wraz z następującym procesem starzenia, nad kolanami pojawiła się nieestetyczna wiotkość. Jeśli któryś z tych problemów, trapi też Ciebie, Sunekos #Body będzie na niego rozwiązaniem!

Dieta onkologiczna: fakty i mity

Jak pokazują badania aż 65% pacjentów onkologicznych traci na wadze jeszcze przed pierwszą wizytą u specjalisty, a w trakcie leczenia…
CZYTAJ

Światowy Dzień Mikrobiomu 2025: jesteśmy coraz bardziej zainteresowani mikrobiotą, ale nasza świadomość jest wciąż niewystarczająca

Z okazji Światowego Dnia Mikrobiomu warto przyjrzeć się rosnącemu zainteresowaniu społeczeństwa mikrobiotą i jej wpływem na zdrowie. Dane z trzeciej…
CZYTAJ

Dlaczego nazywamy jelita drugim mózgiem? „To właśnie tam powstaje do 95% serotoniny!”

Czy Twój brzuch wie więcej niż myślisz? Coraz częściej mówi się o jelitach nie tylko jako o centrum trawienia, ale…
CZYTAJ

Co warto wiedzieć o SPF? ABC wiedzy na temat letniej fotoprotekcji

Jakie są wakacyjne potrzeby skóry? Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, nawilżenie i regeneracja to podstawa osiągnięcia efektu pięknej i zdrowej cery latem.…
CZYTAJ

ZADBAJ O OBJĘTOŚĆ Z KOSMETYKAMI STAPIZ

Szukasz produktów, które pomogą Ci utrzymać dużą objętość włosów na dłuższy czas bez efektu obciążenia? Sprawdź te kosmetyki STAPIZ. Dzięki…
CZYTAJ

Mokate Cappuccino ZERO to doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się smakiem kawy, dbając przy tym o zdrowie

Mokate Cappuccino ZERO to doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się smakiem kawy, dbając przy tym o zdrowie. Bez…
CZYTAJ

Kiedy ból zębów sprawia, że odmawiasz sobie letnich przyjemności..

Lato od razu przywodzi na myśl wakacje, lody i chłodne napoje. Niestety, nie każdy może cieszyć się swobodnie tymi przyjemnościami.…
CZYTAJ

Antyoksydacja, poprawa kolorytu skóry i demakijaż Co warto wiedzieć o kwasie ferulowym?

Kwas ferulowy to król multifunkcjonalności. Działa antyoksydacyjnie, przeciwstarzeniowo, świetnie wpływa na koloryt cery i wspiera działanie kremów z SPF. Latem…
CZYTAJ

Puszcza Białowieska bliska sercom Polaków. Wyniki ogólnopolskiego badania opinii publicznej

Zdecydowana większość Polaków zna i docenia wartość Puszczy Białowieskiej – wynika z ogólnopolskiego badania opinii publicznej przeprowadzonego przez firmę Quantify…
CZYTAJ

Regeneracja i intensywne nawilżenie Jak skutecznie przygotować włosy do lata?

Nawilżenie i dogłębna regeneracja to priorytet pielęgnacji włosów przed latem. Specjaliści podpowiadają, że drogą do osiągnięcia efektu zachwycających, lśniących pasm…
CZYTAJ

Ile lodów tygodniowo może jeść przedszkolak? Czy codzienne jedzenie lodów to coś złego?

Na pytania odpowiada ekspert Damian Dziewiałtowski, dietetyk Grupy LUX MED: Lody dla przedszkolaka – ile to bezpieczna porcja? Lody to…
CZYTAJ

Zdrowe dziąsła, zdrowy organizm: dlaczego przyzębie jest takie ważne?

Krwawiące dziąsła to nie błahostka – mogą być oznaką poważnej choroby przyzębia, która wpływa na zdrowie całego organizmu. W Polsce…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

Dieta onkologiczna: fakty i mity

Jak pokazują badania aż 65% pacjentów onkologicznych traci na wadze jeszcze przed…
CZYTAJ

Światowy Dzień Mikrobiomu 2025: jesteśmy coraz bardziej zainteresowani mikrobiotą, ale nasza świadomość jest wciąż niewystarczająca

Z okazji Światowego Dnia Mikrobiomu warto przyjrzeć się rosnącemu zainteresowaniu społeczeństwa mikrobiotą…
CZYTAJ

Dlaczego nazywamy jelita drugim mózgiem? „To właśnie tam powstaje do 95% serotoniny!”

Czy Twój brzuch wie więcej niż myślisz? Coraz częściej mówi się o…
CZYTAJ

Co warto wiedzieć o SPF? ABC wiedzy na temat letniej fotoprotekcji

Jakie są wakacyjne potrzeby skóry? Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, nawilżenie i regeneracja to…
CZYTAJ

Otyłość to choroba, nie wybór. Jak leczyć bez oceniania i uprzedzeń?

Otyłość to przewlekła choroba, a nie efekt braku silnej woli. Pomimo rosnącej…
CZYTAJ