Jak zwiększyć produkcję kolagenu w skórze i pozbyć się wiotkiej skóry? – jest na to sposób!



Istnieją obszary ciała, które z wiekiem wymagają coraz większej troski. Należą do nich ramiona, brzuch, wewnętrzna strona ud czy okolice kolan – szczególnie narażone na utratę elastyczności i jędrności. Co robić, jeśli wiotka skóra latami nie znika z tych problematycznych partii ciała, a Ty już tracisz nadzieję, że cokolwiek pomoże Ci przywróć jej dawną sprężystość? Pozbądź się tego problemu raz na zawsze, zobacz jak działa Sunekos Body!

Dlaczego pojawiają się obwisłości i wiotkość skóry?

Pojawianie się wiotkości skóry to problem, dotyczący całego ciała, są jednak obszary, które szczególne uwidaczniają te zmiany jak np. ramiona, brzuch, kolana czy wewnętrzna strona ud. To proces nieustanny, związany z naturalnymi konsekwencjami starzenia się organizmu.

Jak do tego dochodzi? Z wiekiem zaczyna ubywać w skórze kolagenu i elastyny – odpowiedzialnych za sprężystość i wytrzymałość skóry. Zmniejsza się również ilość kwasu hialuronowego, w następstwie czego, skóra staje się bardziej sucha. Zauważamy, że zaczyna nieestetycznie zwisać, staje się luźna i traci na jędrności.

Ale to nie wszystko! Jeśli udało Ci się zrzucić zbędne kilogramy (gwałtownie, lub jeśli tych kilogramów było dużo) jest więcej niż pewne, że skóra stanie się w tym obszarze mniej elastyczna. Na nic zdadzą się ćwiczenia – te problematyczne partie ciała, często pozostają oporne na jakiekolwiek zmiany. Jak zatem cieszyć się z utraty kilogramów, jeśli w konsekwencji nabawiliśmy się obwisłości skóry?




Poznaj Sunekos Body!

Medycyna estetyczna zna sposób na problemy, z którymi nie uporasz się za pomocą diety lub ćwiczeń. Sunekos Body, to zabieg przeznaczony właśnie dla tych osób, które borykają się z uporczywymi wiotkościami skóry, wynikającymi z upływu czasu czy utraty kilogramów.

Preparat ten, podawany za pomocą iniekcji, regeneruje macierz pozakomórkową ECM. Zawiera niskiej gęstości kwas hialuronowy oraz opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów odpowiednio dopasowanych do potrzeb skóry ciała: Glicynę, L-prolinę, L-lizynę, L-leucynę, L-alaninę i L-walinę, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. W efekcie zauważamy poprawę elastyczności i jędrności skóry, oraz jej napięcie w obszarze zabiegowym.

Zaplanuj efekty!

Aby osiągnąć najlepsze efekty zalecane jest wykonanie serii 4 zabiegów, w tygodniowych odstępach. Ilość preparatu podawanego podczas wizyty w gabinecie, zależna jest od obszaru oraz stopnia zaawansowania problemu. Zastosowanie Sunekos Body to nadzieja dla osób, które latami borykały się z luźną, obwisającą skórą w określonych partiach ciała. Co więcej, może być on stosowany również prewencyjnie w celu zapobiegania powstawania obwisłości, jeśli planujemy zgubić zbędne kilogramy.

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z badania „Jak chorują Polacy” zrealizowanego na zlecenie Nationale-Nederlanden.…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do refleksji nad tym, jak w codziennym życiu –…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni. Choć przesunięcie wskazówek zegara o jedną godzinę może…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można przeprowadzić diagnostykę narządów wewnętrznych i wykryć różne schorzenia,…
CZYTAJ

Kiedy miesiączka boli za bardzo. Endometrioza bez tabu

Bolesne miesiączki, zmęczenie, dyskomfort? Dla wielu kobiet w Polsce to nie tylko “taka uroda”, a objawy endometriozy. Szczęśliwie, świadomość tej…
CZYTAJ

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 

Jedyna na świecie. Puszcza Białowieska. 
Rusza kampania informacyjno-edukacyjna dotycząca jedynego w Polsce obiektu przyrodniczego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Instytut…
CZYTAJ

Dieta ketogenna: zapomniana broń w walce z padaczką

Dieta ketogenna łączona jest głównie z redukcją masy ciała i sposobem na szybkie spalanie tłuszczu. Jej historia ma znacznie głębsze,…
CZYTAJ

Masaże relaksacyjne świecą – skorzystaj z oferty Kliniki Urody Beleza w Gdyni

Zapewniają odprężenie, pozwalają rozluźnić mięśnie i świetnie oddziałują na stres, mowa oczywiście o relaksacyjnych masażach. Jednym z zyskujących w ostatnim…
CZYTAJ

Lipoproteina (a) – cichy zabójca serca. Dlaczego warto wykonać to badanie?

24 marca obchodzimy Dzień Wiedzy o Lipoproteinie (a), który ma na celu zwiększenie świadomości na temat jej roli w układzie…
CZYTAJ

Diagnoza ADHD – jak wpływa na codzienność i rozwój zawodowy?

ADHD jest jednym z najczęstszych neurorozwojowych zaburzeń, które wciąż budzi pytania, zwłaszcza w kontekście dorosłości i funkcjonowania zawodowego. – Nadal…
CZYTAJ

Sałatka z truskawkami i ośmiornicą z sosem balsamicznym – gotowane macki ośmiornicy od PESCA NORD

Gotowana ośmiornica to klasyka kuchni śródziemnomorskiej i prawdziwa skarbnica składników odżywczych niezbędnych dla naszego zdrowia. Choć ośmiornica uchodzi za danie…
CZYTAJ

Gdzie leczyć raka endometrium? Jak wybrać najlepszą placówkę i lekarza?

Nie każda pacjentka wie, że powinna być pod opieką ginekologa onkologa przez kilka lat od diagnostyki po zakończeniu leczenia. Dlatego…
CZYTAJ





ZDROWIE

VIEW ALL

1 na 3 Polaków jest zadowolonych ze stanu swojego zdrowia. Skąd czerpiemy wiedzę o zdrowiu?

Tylko 30% dorosłych Polaków ocenia swój stan zdrowia pozytywnie, jak wynika z…
CZYTAJ

Niecodzienna perspektywa w codziennej pracy – jak wspierać osoby w spektrum autyzmu?

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – dzień, który skłania do…
CZYTAJ

Zegar biologiczny nie zna zmiany czasu. Dlatego Twój organizm się buntuje

Już w najbliższy weekend czeka nas zmiana czasu z zimowego na letni.…
CZYTAJ

Skuteczne badania USG w klinice U Lekarzy w Warszawie

Ultrasonografia (USG) jest jednym z podstawowych i nieinwazyjnych badań, dzięki któremu można…
CZYTAJ

Lipoproteina (a) – cichy zabójca serca. Dlaczego warto wykonać to badanie?

24 marca obchodzimy Dzień Wiedzy o Lipoproteinie (a), który ma na celu…
CZYTAJ