modanaurode-zdrowie-moda-uroda-medycyna estetyczna

moda, zdrowie, uroda, medycyna estetyczna


 

Medycyna estetyczna naczynka laseroterapia przebrzebarwienia fotostarzenie
fb
twitt
g+
kontakt
Medycyna estetyczna zabiegi porady specjalistów najnowsze zabiegi i trendy w medycynie estetycznej

Piotr Cieszewski ambasadorem zegarków Wenger

Piotr Cieszewski (2)

Piotr Cieszewski, który przez 10 lat był menadżerem w korporacji budowlanej Skanska a dziś regularnie komentuje wydarzenia związane z tematyką górską, społeczną i gospodarczą w mediach został ambasadorem marki Wenger. Maratończyk, taternik i zdobywca Mount Everest oraz Wenger wspólnie pokonają drogę do zdobycia kolejnego szczytu.

 

Zegarki Wenger to legendarna szwajcarska marka, która powstała w 1893 roku. Rozpoczynają w historii firmy nowy rozdział opierając się na nieodłącznych walorach charakterystycznych dla innych produktów marki – jakości oraz niezawodności. Najwyższa dbałość o każdy szczegół  zegarków, skrupulatna  dbałość o detale oraz dążenie do zaspokojenia wyszukanych oczekiwań konsumentów  to kluczowe motywy działania firmy.

„Ponieważ wielkie dzieła są domeną ludzi odważnie patrzących w przyszłosěcě, zdecydowaliśmy się na współpracę z Piotrem Cieszewskim. Ponadczasowy, elegancki i klasyczny wygląd modeli zegarków Wegner, jakość oraz najnowsze technologie użyte do ich produkcji idą w parze z wyjątkowością postaci, jaką jest znakomity, szanowany, wyjątkowy taternik i zdobywca Mount Everest. Piotr Cieszewski to mieszanka doświadczenia, siły, wrażliwości i pasji. To idealny ambasador naszych zegarków” mówi Andrzej Mokrzycki Brand Manager Wenger.

piotr

Niezawodność, perfekcja, doskonały design, jakość, klasyczny wygląd zegarków to idealne połączenie dla prawdziwego mężczyzny.

Cieszę się, ze współpracy z marką Wenger , bo to dowodzi, że akceptują mnie i to co robię. Razem będzie nam łatwiej dążyć do doskonałości bo mamy wspólne cele i cenimy te same wartości” – mówi Piotr Cieszewski.

 

Piotr Cieszewski przez rok będzie ambasadorem zegarków Wenger.Będzie aktywnie uczestniczyć we wszystkich działaniach marketingowych i public relations organizowanych przez Wenger.

 

Piotr Cieszewski -przez 10 lat dyrektor oddziału w korporacji budowlanej Skanska, w roku 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju.

Obecnie trener przywództwa i profesjonalny mówca specjalizujący się w przemówieniach inspiracyjno- motywacyjnych, a także wykładach biznesowych dotyczących przywództwa, etyki w biznesie, zmiany i pracy zespołowej. Jego przemówienia to mieszanka doświadczenia, siły, wrażliwości i pasji.

Regularnie komentuje wydarzenia o tematyce górskiej, a także społecznej i gospodarczej dla TVN 24, TVN 24 Biznes i Świat, oraz TVP INFO. Maratończyk, taternik- zdobywca m.in. Mount Everest. Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, a także członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Żonaty, córka.

Znajdź nas na:

twitter
Modanaurode.pl na G+

 
modanaurode.pl -strefa-niskich-cen
Hospicjum Dziecięce w Warszawie
modanaurode.pl zdrowe zeby aparaty ortodontyczne implanty mostki
modanaurode.pl wszystko o pielegnacji wlosow

 
Zdrowo i smacznie super przepisy

 
 
modanaurode.pl diety odchudzanie porady specjalistow

strefa niskich cen

modanaurode.pl-moda-zdrowie-uroda

Group Media

All rights reserved by

Modanaurode.pl