modanaurode-zdrowie-moda-uroda-medycyna estetyczna

moda, zdrowie, uroda, medycyna estetyczna


 

Medycyna estetyczna naczynka laseroterapia przebrzebarwienia fotostarzenie
fb
twitt
g+
kontakt
Medycyna estetyczna zabiegi porady specjalistów najnowsze zabiegi i trendy w medycynie estetycznej

OSKAR BACHOŃ - PRZYPADKI

Oskar Bachon opowiadania felietony-przypadki
  • Wierzysz w przypadki? - zapytała zanim jeszcze usiadła na fotelu - Czy myślisz, że wszystko jest po coś?
  • Zamyśliłem się.
  • Wiesz, ja myślę, że wokół nas wydarza się codziennie tysiące rzeczy, których nie zauważamy, bo nie są dla nas istotne. Ale wśród nich pojawia się coś, co jakoś z nami zarezonuje. Coś, co poczujemy, jako element nas, a może raczej jako wymierzone w nas. Coś w nas to uruchomi. Czasem powiąże losy z drugi człowiekiem. Czasem zupełnie zmieni bieg wydarzeń. Bo rzeczy się dzieją, ale to my nadajemy im ważność - filozofowałem nakładając Monice nowy kolor.
  • Kurcze, bo wiesz. Ja już właściwie skończyłam terapię. Ale czuję, że pewne procesy jeszcze mocno pracują. I wiesz, byliśmy z Miśkiem na wakacjach. Poszliśmy na przyhotelowy basen. I  wtedy mnie dopadło. Zalała mnie fala smutku. Nagle poczułam, że siedzę z swoim pokoju w  dzieciństwa. Mam może dziesięć, jedenaście lat. I ten jedenastolatce wydaje się, że rozumiem cały świat. Że ogarnia życie.
  • Taaaa. W tym wieku to na pewno wiedziałaś, o co w życiu chodzi.
  • Słuchaj, jak mnie siekło. Wyłam godzinę na basenie. Na szczęście wymyślono okulary słoneczne. Zasmarkałam cały ręcznik. Misiek dopytywał, co jest ale ja chciałam być sama. Poszłam do sauny. Miałam nadzieje, że nikogo tam nie będzie. Siedziałam naga. Każdy mięsień rozluźniał się. I wtedy weszła ona. Miała mocno po pięćdziesiątce, duże, obwisłe piersi i  ogromny, zmęczony ciążami brzuch. I zrobiłam to.
  • Żartujesz?
  • Nie. Zapytałam, czy ma w sobie tyle empatii, by być w stanie coś dla mnie zrobić. Uśmiechnęła się znacząco. Poprosiłam, by przytuliła mnie jak matka córkę. Bez słowa otworzyła ramiona. Przywarłam i wyłam. Ponownie mnie przytuliła, powiedziała, że będzie dobrze, że nic się nie dzieje i rękami głaskała moją twarz. Pobyłam w tym stanie jeszcze chwilę. “Dziękuję” - powiedziałam i wyszłam. Coś puściło. I wiesz, już jest jakoś inaczej. Już jest jakoś spokojniej.
  • Wróciłaś w ramiona matki i teraz możesz już pójść w dorosłe życie - sam nie wiem, skąd mi to przyszło do głowy.
  • Tak. w tamtym momencie dorosłam.
Oskar Bachoń fot. Katarzyna Widmańska opowiadania, felietony

OSKAR BACHOŃ

Żeby przekonać się, jak barwną jest postacią, wystarczy na niego spojrzeć.

Ale to wcale nie wygląd, a wyjątkowy charakter najbardziej wyróżnia Oskara Bachonia spośród znanych stylistów fryzur i wizażystów w Polsce.

Szczery do bólu, rubasznie dowcipny, piekielnie zdolny i diabelsko inteligentny, mistrzowsko balansuje na granicy pruderii, komentując aktualne zjawiska i trendy we fryzjerstwie i makijażu.

Oskar Bachoń to człowiek instytucja. Jak sam o sobie mówi – profesjonalista i artysta. Jego rad w kwestiach wizerunku słucha wierne grono klientek w Krakowie (na strzyżenie u Bachonia trzeba czekać miesiącami).

Prowadzi blog (www.oskarbachon.pl/blog), dzieli się także swoją wiedzą jako ekspert w mediach.

fot. Katarzyna Widmańska

Znajdź nas na:

twitter
Modanaurode.pl na G+

 
modanaurode.pl -strefa-niskich-cen
Hospicjum Dziecięce w Warszawie
modanaurode.pl zdrowe zeby aparaty ortodontyczne implanty mostki
modanaurode.pl wszystko o pielegnacji wlosow

 
Zdrowo i smacznie super przepisy

 
 
modanaurode.pl diety odchudzanie porady specjalistow

strefa niskich cen

modanaurode.pl-moda-zdrowie-uroda

Group Media

All rights reserved by

Modanaurode.pl