Medycyna estetyczna zabiegi na przebarwienia terapia q-switch
fb
twitt
g+
kontakt
Medycyna estetyczna zabiegi porady specjalistów najnowsze zabiegi i trendy w medycynie estetycznej

Jedna podpowiedź przepustką do sukcesu

modanaurode.pl radca prawny Ewa Bednarek-Wojtal

Na zdjęciu - Ewa Bednarek-Wojtal

Każda kobieta znajdzie u nas pomoc prawną dopasowaną do jej potrzeb z gwarancją ekonomicznego podejścia do biznesu – radca prawny Ewa Bednarek-Wojtal opowiada o funkcjonowaniu Kancelarii Prawnej Pactum, która jako pierwsza w Polsce przygotowała ofertę skierowaną do kobiet związanych z biznesem.

 

Jak powstał pomysł na stworzenie pierwszej w Polsce kancelarii prawnej skierowanej do kobiet biznesu?

Ewa Bednarek-Wojtal: Tak naprawdę pomysł zrodził się szybko i wyniknął z naturalnej potrzeby naszych dotychczasowych klientek. Do nowego brandingu przygotowaliśmy się profesjonalnie. Pomimo faktu, że od piętnastu lat prowadzę kancelarię, która specjalizuje się w obsłudze firm, nigdy do tej pory nie pomyślałam o takim ukierunkowaniu swojej działalności.

Za namową moich klientek przeanalizowałam temat i okazało się, że my – kobiety, a zwłaszcza kobiety biznesu – mamy duże wymagania co do standardów obsługi, a właściwe relacje międzyludzkie są dla nas niezwykle istotne. Aby odpowiednio obsłużyć kobietę biznesu, te dwie kwestie muszą zostać spełnione jednocześnie. Dobre relacje i wysoki standard obsługi w postaci profesjonalnego działania oraz dopasowania oferty do potrzeb klienta stanowiły przepustkę do skierowania naszej oferty do takich właśnie kobiet.

Obecnie moim priorytetem jest nawiązywanie kontaktu z jak najliczniejszym gronem kobiet biznesu, aby umożliwić wymianę informacji o problemach prawnych, sygnalizowanie zmian w prawie i wypracowanie świadomości tego, że istnieje taka kancelaria, w której mogą liczyć na relacje biznesowe dostosowane do potrzeb kobiet.

Jaką formą pomocy prawnej panie są najbardziej zainteresowane?

Ewa Bednarek-Wojtal: My zawsze dopasowujemy ofertę do potrzeb klienta, tzn. proponujemy taką usługę, aby klient nie przepłacał. W naszej kancelarii usługobiorca płaci za rzeczywiście wykonaną pracę. Zarówno dla niego, jak i dla kancelarii najlepszym rozwiązaniem jest współpraca ryczałtowa. Klient ryczałtowy, czyli będący na stałej umowie, jest traktowany zawsze priorytetowo, a my jesteśmy dla niego dostępni przez niemalże 24 godziny siedem dni w tygodniu. Jest do nas bezpośredni, szybki dostęp, a to stwarza poczucie bezpieczeństwa, którego potrzebuje każda kobieta. Przejmując do obsługi klienta ryczałtowego, przeprowadzamy audyt wszystkich dokumentów w firmie, dzięki czemu poznajemy nie tylko klienta, ale również jego partnerów handlowych.

Dzięki temu na przyszłość już wiemy, w jakim kierunku działać, aby zapewnić komfort działania firmy. Ponadto zawsze świeżym okiem oceniamy merytoryczną treść dokumentów firmy i porządkujemy je tak, aby nie przysparzały problemów w przyszłości. Klient ryczałtowy otrzymuje od nas informacje na temat zmian w prawie oraz instrukcję, co należy robić, jeżeli zmiany w prawie do tego obligują. To, co jest najbardziej istotne w tego typu usługach, to krystaliczność naszych działań i informowanie klienta o bieżących sprawach.

Realizujemy to poprzez comiesięczne raporty, w których klient otrzymuje informacje o każdym zleceniu skierowanym do kancelarii. Niezwykle ważne są również klarowne i przede wszystkim zwięzłe opinie, cenione bardzo przez osoby niemające do czynienia z prawem na co dzień.

Jaką funkcję będzie pełnił sąd arbitrażowy, który wkrótce powstanie, a z którym kancelaria będzie ściśle współpracować?

Ewa Bednarek-Wojtal: Sąd ten będzie odpowiedzią na przewlekłość postępowań w sądach powszechnych. Niestety, wciąż mamy za mało sędziów w stosunku do wpływu spraw, co powoduje, że czas oczekiwania na uzyskanie prawomocnego wyroku nie jest zadowalający. Mamy nadzieję, iż możliwość skorzystania z procedur tego sądu będzie dużym atutem współpracy z naszą kancelarią i wpłynie na efektywność współpracy z klientami.

Jakie pakiety obsługi prawnej mogłaby Pani zaproponować organizacjom zrzeszającym kobiety?

Ewa Bednarek-Wojtal: Przygotowania do wprowadzenia mojej nowej usługi zaczęłam od współpracy z takimi organizacjami. Po pierwsze chciałam poznać problemy i potrzeby kobiet prowadzących działalność gospodarczą. Nieocenione są nowe kontakty, które niejednokrotnie przeradzają się w przyjaźnie. Oprócz typowej działalności pro bono, czyli działalności, w której pomagamy samym organizacjom, udzielamy również porad prawnych podczas dyżurów telefonicznych, udostępniamy swoje artykuły oraz uczestniczymy w szkoleniach.

Jako członkini kobiecych klubów biznesowych i uczestniczka różnorodnych konferencji poświęconych tematyce przedsiębiorczości oraz edukacji wielokrotnie obserwuje Pani kobiety wkraczające w świat biznesu. Czy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem życiowym i biznesowym?

Ewa Bednarek-Wojtal: Rzeczywiście, takich spotkań jest wiele, a nawet zaskakująco wiele. Nie sądziłam, że jest aż tyle organizacji, które zrzeszają różne grupy pań – prowadzących małe i duże biznesy. Kobiety są niezwykle zorganizowane i wspierają się wzajemnie. Są również drapieżne jak lwice, bronią swoich pomysłów i terytorium działania. Cechuje je także otwartość na wszelkie szkolenia i zajęcia w kierunku doskonalenia siebie i rozwoju firmy. Mają niebagatelne pomysły i ściśle określoną ścieżkę rozwoju firmy.

Aristotelis Onasis stwierdził: „Gdyby nie było kobiet, wszystkie pieniądze na świecie nie miałyby żadnego znaczenia”. Czym jest władza w oczach kobiet, które coraz częściej biorą los w swoje ręce i rozwijają się, samodzielnie budując własną markę?

Ewa Bednarek-Wojtal: Niezależność – to słowo mówi wszystko…

Co jako Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet 2014 mogłaby Pani doradzić osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą?

Ewa Bednarek-Wojtal: Przede wszystkim, aby dobrze wystartować i mieć perspektywy, należy dopilnować kwestii formalnych oraz otoczyć się profesjonalistami, którzy zadbają o prawidłową działalność firmy. Nie ma nic gorszego niż szukanie pomocy dopiero w sytuacji, kiedy problem jest tak duży, że walczymy już tylko o przetrwanie.

Nie wstydźmy się pytać i poszukiwać porad, gdyż niekiedy może się okazać, że jedna podpowiedź stanie się przepustką do sukcesu. Nie bądźmy łatwowierni. Zabezpieczmy przede wszystkim swoje interesy nawet w bliskich stosunkach biznesowych, ponieważ nikt za nas tego nie zrobi.

               Rozmawiała: Dagmara Nawratek

Modanaurode.pl na G+

 
modanaurode.pl  - strefa niskich cen
modanaurode.pl - strefa niskich cen
modanaurode.pl  - strefa niskich cen, upusty , rabaty 30% 45% 60%
modanaurode.pl -  tabela kalorii - sprawdz ile kalorii zawieraja produkty ktore najczesciej spozywasz
modanaurode.pl - tabela kalorii
modanaurode.pl - ile kalorii zjadamy dziennie
modanaurode.pl - tabela kalorii dzienna ilosc kalorii
modanaurode.pl - kalorie zupa jarzynowa - tabela kalorii
modanaurode.pl - liczymy kalorie - tabela kalorii
modanaurode.pl - zupa z warzyw - tabela kalorii
modanaurode.pl -  tabela kalorii - sprawdz ile kalorii zawieraja produkty ktore najczesciej spozywasz
Modanaurode.pl Poleca! zdrowe zęby, wszystko o pięknym usmiechu
modanaurode.pl -Poleca, zdrowe zęby, wszystko o pieknym usmiechu!!!
modanaurode.pl Poleca ! zdrowe zęby

modanaurode.pl - kobieta i zdrowie
modanaurode.pl  -  Łysienie androgenowe a łysienie plackowate
modanaurode.pl Łysienie plackowate to problem emocji dlatego wymaga zupełnie innych metod leczenia od łysienia androgenowego

Łysienie dotyka coraz młodsze pokolenie. I to nie tylko mężczyzn, ale coraz częściej także kobiety. Związane jest to głównie z szybszym tempem życia i stresującym trybem pracy. Co możemy zrobić, aby nie tracić kolejnych włosów z głowy?..Łysienie androgenowe a łysienie plackowate

modanaurode.pl  - alergia, choroba wspolczesnej cywilizacji
modanaurode.pl - alergia

Alergia dotyczyła lub będzie dotyczyć każdego z nas! Alergia jest bowiem chorobą współczesnej cywilizacji. W krajach rozwiniętych co piąta osoba ma katar sienny, a co dwudziesta pokrzywkę. Skłonności do występowania alergii są często dziedziczne, jednak najważniejszą jej przyczyną...alergia>>>


Zobacz więcej:

modanaurode.pl - halluksy-profilaktyka
modanaurode.pl  - halluksy,dlaczego powstaja?
modanaurode.pl - mogrena, objawy
modanaurode.pl  - Migrena...
modanaurode.pl - rak szyjki macicy, zrob badania na obecnosc wirusa hpv
modanaurode.pl  - rak szyjki macicy,warto zrobic badanie okresowe,to moze uratowac nam ZYCIE!!
modanaurode.pl - depresja, nie wstydz sie poprosic o pomoc
modanaurode.pl  -  jak rozpoznac pierwsze objawy?
modanaurode.pl - zylaki
modanaurode.pl  -  co to sa zylaki?,jak je usunac?,jak zapobiegac ich powstawaniu?
modanaurode.pl - spadek libido, samotnosc w lozku
modanaurode.pl  - samotnosc w lozku, spadek libido
modanaurode.plk - bezsennosc, brak snu
modanaurode.pl  -  bezsennosc, czemu nam doskwiera i co ja powoduje?
modanaurode.pl - znamiona skorne, pieprzyki, brodawki na skorze
modanaurode.pl  - znamiona skorne, pieprzyki oraz zmany skorne
modanaurode.pl - kobieta i zdrowie. Zobacz więcej.

 
Medycyna estetyczna Lifting i modelowanie ciała poczuj sie lepiej we własnej skorze

 
 
modanaurode.pl diety odchudzanie porady specjalistow

strefa niskich cen
Wersja mobilna Modanaurode.pl

modanaurode.pl-moda-zdrowie-uroda

Group Media

All rights reserved by

Modanaurode.pl