modanaurode-zdrowie-moda-uroda-medycyna estetyczna

moda, zdrowie, uroda, medycyna estetyczna


 

Zajazdy jak sie ich pozbyc wyjasnia lekarz stomatolog
fb
twitt
g+
kontakt
Medycyna estetyczna zabiegi porady specjalistów najnowsze zabiegi i trendy w medycynie estetycznej

Imperium Urody 2016 w rękach Ice -Watch

iceloulou ice watch

W  warszawskim klubie Loft 44 odbyło się kolejne wyjątkowe wydarzenie organizowane przez redakcję magazynu Imperium Kobiet - czwarta już odsłona plebiscytu „Imperium Urody 2016”.

 

Plebiscyt zgromadził liczne grono firm odnoszących sukcesy w takich kategoriach, jak: medycyna estetyczna, marki kosmetyczne, salony SPA, suplementy, hotele oraz projektanci mody. W tym roku do konkursu zgłosiło się 35 firm. Redakcja magazynu Imperium Kobiet oraz jury w składzie Paulina Holtz, Ania Powierza, Gosia Ohme i Kasia Sujka przyznało nagrody 27 z nich.

 

Imperium Urody 2016 trafiło do marki Ice-Watch w kategorii: wyznaczanie stylu i trendów w modzie. Ice-Watch to belgijska marka, która od niemal dziesięciu  lat podbija rynek zegarkowy na całym świecie, absolutny „musthave”. Imponująca gama kolorów oraz wyszukane innowacyjne wzory w połączeniu z niezwykle aksamitnym paskiem przylegającym do nadgarstka – to wybrane atuty tego wyjątkowego czasomierza.

Ice-Watch jako jedna z najbardziej pożądanych marek na świecie charakteryzuje się doskonałą jakością oraz nowoczesnym designem.

Imperium Urody 2016 w rękach Ice -Watch1

„Marka jest nagradzana w różnych konkursach i plebiscytach. Wszystkie nagrody, zdobyte w tym i ubiegłych latach, są dla nas ogromnym wyróżnieniem. Utwierdza nas to w przekonaniu, że nasze produkty są rozpoznawalne i doceniane przez Klientów, a ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.”- mówi Andrzej Mokrzycki Brand Manager Ice-Watch

Imperium Urody 2016 w rękach Ice -Watch

Na Gali pojawiło się wiele znanych twarzy, które od lat wspierają działania podejmowane przez I.D. Media, wydawcę magazynu Imperium Kobiet, m.in. Ryszard Rembiszewski, Ewa Kuklińska, Stan Borys, Karolina Nowakowska, Ania Powierza, Kapitan Nemo, Krystyna Mazurówna.

modanaurode.pl -strefa-niskich-cen
Hospicjum Dziecięce w Warszawie
modanaurode.pl zdrowe zeby aparaty ortodontyczne implanty mostki
modanaurode.pl wszystko o pielegnacji wlosow

Znajdź nas na:

twitter
Modanaurode.pl na G+

 

 
Zdrowo i smacznie super przepisy

 
 
modanaurode.pl diety odchudzanie porady specjalistow

strefa niskich cen

modanaurode.pl-moda-zdrowie-uroda

Group Media

All rights reserved by

Modanaurode.pl