Medycyna estetyczna zabiegi na przebarwienia terapia q-switch
fb
twitt
g+
kontakt
Medycyna estetyczna zabiegi porady specjalistów najnowsze zabiegi i trendy w medycynie estetycznej

Pomagajmy innym. I już!

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Początek nowego roku to dobra okazja, aby zrobić coś dobrego. Zwłaszcza, że decydując się na darowiznę możesz odliczyć ją od kwoty podatku. Jak możesz pomagać? Pomagać można na różne sposoby: jeżeli masz taką możliwość, możesz przekazać na rzecz fundacji lub stowarzyszenia 1% podatku. Inną, równie pożądaną formą pomocy jest wolontariat.

 

Komu możesz pomagać? Wybór jest naprawdę ogromny. Na uwagę zasługują przede wszystkim placówki, których głównym celem jest niesienie pomocy dzieciom. Będą to więc hospicja oraz różnego rodzaju stowarzyszenia pomagające dzieciom pochodzącym z rodzin patologicznych lub takich, które zagrożone są rozpadem, domy dziecka czy stowarzyszenia prowadzące całodzienne świetlice dla dzieci.

Warto wspomnieć w tym miejscu o Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce, zajmującym się pomocą dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz takim, które zagrożone są utratą opieki rodzicielskiej. Więcej informacji znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę adres internetowy www.wioskisos.org. To oczywiście tylko jedno z wielu stowarzyszeń działających w Polsce, warto jednak uświadomić sobie jego ideę. Na pomoc czekają również inne fundacje i stowarzyszenia.

Stowarzyszenia potrzebują pomocy - zarówno materialnej, darowizn, jak też pomocy, której możesz udzielić zostając wolontariuszem i poświęcając wychowankom stowarzyszenia swój czas, ofiarowując im pomoc oraz opiekę. Pomaganie może być naprawdę cenną lekcją - uczy wrażliwości oraz pozwala pozostać empatycznym w stosunku do otaczających nas ludzi

Pomaganie dzieciom jest o tyle ważne, że są one zdane w stu procentach na innych. Dzieci nie są osobami dorosłymi, które mogą bezpośrednio zwrócić się o pomoc do bliskich, przyjaciół czy specjalistów. W przypadku Fundacji SOS Wioski Dziecięce warto też wspomnieć o tym, że tutaj znajdują się także dzieci, które z pewnych względów nie mogły liczyć na miłość lub chociaż zainteresowanie ze strony biologicznych rodziców.

Ważne jest aby takim dzieciom zapewnić odrobinę ciepła i czułości ponieważ są to jedne z najbardziej podstawowych potrzeb każdego człowieka. Czułości i ciepła niestety nie można wypożyczyć czy kupić w sklepie. Tym bardziej pomoc tego typu jest tak bezcenna i ważna - pamiętajmy o tym!

Znajdź nas na:

Modanaurode.pl na G+

 
modanaurode.pl -strefa-niskich-cen
Hospicjum Dziecięce w Warszawie
modanaurode.pl zdrowe zeby aparaty ortodontyczne implanty mostki
modanaurode.pl wszystko o pielegnacji wlosow

 
Medycyna estetyczna Lifting i modelowanie ciała poczuj sie lepiej we własnej skorze

 
 
modanaurode.pl diety odchudzanie porady specjalistow

strefa niskich cen
Wersja mobilna Modanaurode.pl

modanaurode.pl-moda-zdrowie-uroda

Group Media

All rights reserved by

Modanaurode.pl